bugün

Milliyetçi Hareketin iktidarı için şafak sökmektedir. Türk Milleti doğacak güneşi sabırsızlıkla bekliyor. Uyanık olunuz! Tanrı gücümüze güç katsın ve Türk’ü korusun. Yıllardan beri Milliyetçi Hareketi yurdun dört bir köşesine götüren yılmadan, usanmadan çalışan didinen vefakar arkadaşlarım..
Artık birbirinize müjdeleyiniz; çünkü imanlı gönülleriniz ülkü dolu kafalarınızla bu kutsal toprağa saçtığımız tohumlar yeşermiştir; filizlenmiştir. Artık Türk’ün yeniden doğuşunun, ikinci Ergenekon’unun önüne hiçbir kuvvet geçemez. Hareketimiz, hakkın, doğrunun kaynağından hız aldığını Büyük Milletimize ispatlamıştır. Katiyetle ifade etmek isterim ki, en büyük makam, en büyük rütbe, yüceliğini ifadeden aciz olduğum Milletimin gönlünde yer alabilmektir. Oraya garezle, kinle, öfkeyle ulaşılamaz. Ancak sevgiyle, fedakarlıkla, ülkücülükle varılabilir. Milletin gönlüne girilmedikçe, zihnine yerleşilmedikçe, ülkemizde yapmayı planladığımız maddi ve manevi hamleler, sosyal ve iktisadi reformlar hedefine ulaşamaz.
Tekrar ediyorum;
Artık engellemeler, gücümüz karşısında çok zayıf kalmaktadır. Artık milliyetçilik değil, milliyetçilik düşmanlığı yapmak bir cesaret meselesi haline gelmiştir. Patlama noktasına ulaşmış, o noktayı geride bırakmış bulunuyoruz.
Önümüzdeki günlerde saflarımızın hızla genişlediğini, akışımızın sele dönüştüğünü, bütün bir Milletin bize katıldığını göreceksiniz.
Ülküdaşlarım!
Saldırılar, sataşmalar devam edecektir. Fakat gücümüz öyle bir noktaya erişmiştir ki, düşmanlarımıza cevap vermek bizim için bir tenezzül meselesi haline gelmektedir. Bu noktadan itibaren Milliyetçi Hareketin esas görevi güçlü ve müreffeh Türkiye’yi, Büyük Türkiye’yi korumaktır.
TÜRK MiLLETiNiN BiRLiK VE BÜTÜNLÜĞÜNE, TÜRK DEVLETiNiN VARLIĞINA KARŞI GiRiŞiLEN HER TÜRLÜ HAREKET, KAYNAĞI NE OLURSA OLSUN ARTIK ülkücünün ÇELiK YUMRUĞUNU KARŞISINDA BULACAKTIR. BUNDAN KiMSENiN ŞÜPHESi OLMAMALIDIR. BU KONUDA BiZiM GÖREViMiZ YiNE DEVLET KUVVETLERiNE YARDIMCI OLMAK, ÇAĞIN SAVAŞI OLAN PROPAGANDA HARBiNDE MEDENi CEMiYETLERE, MEDENi CESARET SAHiPLERiNE DÜŞEN VAZiFEYi YERiNE GETiRMEKTiR.
iftiralar, Milliyetçi Harekete yöneltilen asılsız ithamlar devam edecektir. Fakat AZiZ MiLLETiMiZ GERÇEĞi KAVRAMIŞTIR. ZERRE KADAR iLGiMiZiN BULUNMADIĞI OLAYLAR, HATTA MENSUPLARIMIZIN MAĞDUR OLDUĞU HADiSELERi BiLE MiLLiYETÇi HAREKETE KARŞI iFTiRA MALZEMESi OLARAK KULLANMAK iSTEYENLERiN OYUNLARI BÜTÜN AÇIKLIĞIYLA ORTAYA ÇIKMIŞTIR.
ali kıran başkesen addeden kendisini... rahmetli muhsin yazıcıoğlu ve çevresindekiler gibi olsalar baş tacı olurlar denilesi güruh...
1980 öncesinde, sırf alevi oldukları için öz be öz türk olanları öldürmüşlerdir.
ülkücü dostlar kızmasın, gördüklerimi söylüyorum: herkes bilir ki bazı üniversiteler (odtü gibi) solcuların, bazıları da ülkücülerin (gazi gibi) kontrolündedir. biz ülkücülere düştük. gördüklerimizi aktaralım: kampüste takım elbiseyle dolaşmak esastır bir defa. geceleri devriye gezilmeli ki etrafta -afedersiniz- yiyişmesinler, kısaca ahlak bekçiliği diyoruz. atıyorum -daha doğrusu atmıyorum arkadaşlar iletti- trabzon'da ts-fb maçı var. hele bir de ts yenildiyse üzerinde sarı-lacivert formayla gezenler dayaktan kurtulamaz. bu görev elbette ülkücülerindir. hatta fenerbahçeli sanıp da yanlışlıkla dövdüklerini de duyduk. ki mertlikten dem vurup da bir kişiye 15-20 kişi kavga onlar için adaletlidir. gelelim yurtlara: yurtta da devriye gezilir. kendileri cuma namazına bile gitmezken nutuk çekerler ona buna. yurtta batak falan oynadığınızı görürlerse yandınız demektir. onlara serbest tabi sorulur mu. idealist falan olsalar vallahi gam yemem. ne kadar it kopuk tanıyorum hepsi ülkü ocaklarına gidiyor. içlerindeki o bir iki tane idealisti tenzih ediyorum elbette. geri kalanı "kavga falan olursa arkam olsun" mantığıyla katılıyor bu oluşuma. bana göre mhp'ye en çok oy kaybettirenlerdir bunlar. velhasıl, insanı milliyetçilikten soğuturlar. sahi ülkücülük nasıl başladı, bugün ne amaçla var? onlar vatan sevdalısı iken geri kalanlar hain mi?
sözkonusu ülke için tasarlanmış; işçi sınıfı olacak, cahil olacak, düşünmeyecek ve kendini asla geliştirmeyecek bir toplumsal planda kendine yer bulan, herhangi bir tepeden inme gruptan sadece biri. temsil ettiği değerlerin içini dışını bilmeden ortalığa dehşet saçan bir garipler topluluğu.
iq seviyeleri oda ısısı kadar olan siyasi oluşum.
fikir olarak ezemeyen biçarelerin feryatlarını gören vatan evlatlarıdır.
3 tanesinin ıq seviyelerinin toplamı çift haneli sayıyı geçmez.
fikir olarak ezemeyen biçarelerdenim ben de. kaç kere ezmeye çalıştım fakat ortada fikir adına bişey olmadığı için ezemedim. *
ülkü'nün kelime anlamı kadar geçmişi, birikimi, ata yadigarlarının da bilinci de olunması gerekli diye düşünüyorum. öyle hiç okuyup öğrenmeden ülkücü olanlar, bu ilkeye en çok zarar verenlerdir.
rusya'daki abd üssüne kafayı takıp kendi ülkesindeki abd üssüne ses çıkarmayan kişilerdir.
(bkz: belgeli itiraflı katliam) ben yazmadım, eski ülkücü itirafıdır.
maraş olayları sonucu yapılan mahkemede dönemin 6 sol örgütünün (apocularda dahil)suçlu bulunup cezalandırıldığın bilmeyenlerce bok atılan, türklük gurur ve şuuru, islam ahlak ve fazileti sahibi erdemli, vatansever insanlardır. bu cezalandıran örgüt üyeleri arasında sandık cinayetinden tanıdığımız garbis altınoğlu olayın bir numaralı tetikçisi olarak cezalandırılmıştır.
bu arada maraş olaylarından evvel chp li içişleri bakanı irfan özaydınlı ''burada olayları sol örgütler başlattı'' dediği için ecevit tarafından görevden alınmış ve yerine türk milliyetçiliği düşmanı, klasik komünist zihniyetindeki hasan fehmi güneş bakanlığa atanmışdır. sonrada palavraları sıkmaya başlamıştır. onun evlatlarıda bugün burada palavralar sıkıyor.
:c :c :c şeklinde bıyık bırakırlar.
içlerinde taşımış oldukları milliyetçilik duygularından şüphe etmeye başlağım oluşum.

80 öncesi idamlarla sınava tabii olmuş bir güruhun liderinin, mevcut hükümete perde arkasından destek vermesi karşısında sessizliğini korumaya devam eden ülkücüler, bozkurt töresine karşı hareket etmekle kalmayıp , şehit statüsünde gösterdikleri dava erlerinin de kemiklerini sızlatmaya devam etmişlerdir.

tez zamanda doğru yolu bulmaları ümidiyle...
genel olarak bakmak gerekirse aslında çoğunun sadece özellikle kürt ve diğer ırkların düşmanı olduğu görülür. ne adam gibi islamiyetle alakaları vardır ne milliyetçilikle. zaten milliyetçilikleri de şekilcidir. saçla sakalla bıyıkla ülkücü olmak gibi. kendini geliştiren adamlara sözüm yok ancak bu şekilde devam ederlerse gelecekleri karanlık olan topluluktur...
sürekli iftiralar atılan ülkü sahibi insanlardır.
Ey Bize böyle iftira atanlar;
Neden Ülkücüyüz?
Biliyor musunuz?
ÜLKÜCÜYÜZ ;
ÇÜNKÜ;
Türküz,Müslümanız,
Türk Milliyetçisiyiz;
Davaya inananlardanız;
Sevdaya inananlardanız;
Damarımızdaki asil kanı bilenlerdeniz;
O asil kana göre davranmaya çalışanlardanız;
Türkçüyüz ama Türkçülük kisvesi altında islam düşmanlığı yapmayanlardanız;
Türk'ün Öz be Öz Sembolü Bozkurt'u benimseyenlerdeniz,
Dünyanın Dörtbir tarafındaki zulüm görenlere yüreği sızlayanlardanız;
Ya Göründüğü gibi olan,Ya da olduğu gibi Görünenlerdeniz;
ALLAH Aşkı Nedir Bilenlerdeniz;
Resul Aşkı Nedir Bilenlerdeniz;
Vatan Aşkı Nedir Bilenlerdeniz;
Vatan için Canandan hatta Candan vazgeçebilenlerdeniz;
Ülküsü Uğruna Gözünü kırpmadan sela okutabilenlerdeniz;
Bizim Mensup olduğumuz Millet Esaret Nedir Bilmez,Biz de bilmeyenlerdeniz;
Dışı Tanrı Dağı kadar Türk, içi Hira Dağı kadar Müslüman Olanlardanız;
Bedeni Türklük,Ruhu Müslümanlık olarak kabul edenlerdeniz;
Zalime Alp,Mazluma Eren olanlardanız;
Türk islam Ülküsüne ve TURAN'a inananlardanız;
Atası Tanrının Kırbacı Atilla olanlardanız;
Bağımsızlık için 40 Çerisi ile Çin Sarayını Basan Kürşat'ın Torunlarındanız,
istanbul'u fetheden ve Peygamber müjdesine nail olan Fatih Sultan Mehmed'in Torunlarındanız;
Başbuğ Atatürk'ü bazıları gibi moda(!) için değil,Minnettarlık ve Fikir Konusunda seven ve benimseyenlerdeniz;
Riyakarlıktan ve Münafıklıktan Nefret Edenlerdeniz,
Allah'ın ilk emrini OKU diye bilenlerdeniz;
Ben demeyen Biz diyenlerdeniz;
Ahde Vefaya ve Ata'ya Saygıya dikkat edenlerdeniz;
Kayıplarımız için Vatan Sağolsun diyenlerdeniz;
Başbuğ Alparslan Türkeş ve 9 Işığına sımsıkı Sarılanlardanız;
Türkçülüğün fikir Babası olarak Ziya Gökalp'i bilenlerdeniz;
ictimai Hayat örneği olarak N.Fazıl Kısakürek'i bilenlerdeniz,
Türkçü Olarak H.Nihal Atsız'ı bilenlerdeniz;
Türk islam Ülküsü'nün isim babası olarak S.Ahmet Arvasi'yi bilenlerdeniz;
Türklüğün Ve islamiyetin Günümüzdeki Sonsancağı olan bir Ülkenin evlatlarındanız;
ALLAH ve Vatan Yolunda Ölmeyi ŞEREF Kabul Edenlerdeniz;
ALLAH'ın nizamını Cihana yaymayı hedefleyenlerdeniz,
Haksızlıklara kalkan ellerdeniz,
Ülkücünün Ülkücü ile Kardeş Olduğunu Bilenlerdeniz,
Evvel ALLAH Doğru yolu bulanlardanız;
Bizler Bağımsız değiliz,
Zirâ biz Ülkücüler;
ALLAH'a,
KUR'AN'a
RESULULLAH'a
TÜRKLÜĞE
VATAN'a
BAYRAĞA
DEVLET'e
ATA'sına
Bağlı Olanlardanız....
ÜLKÜCÜYÜZ ÇÜNKÜ;
EDEPLiYiZ,
iNANÇLIYIZ,
iMANLıYıZ,
AZiMLiYiZ,
KARARLıYıZ;
ŞÜKÜRLER OLSUN Ki ÜLKÜCÜYÜZ!!!
Herkes Ülkücü olamaz, Niyetlenir,ister ama kolay değildir zirâ Çok meşâkketlidir ...
Onca Hâin var iken Hak Bildiğini Seslice ve Korkmadan Bağıra Bağıra Söylemeyi gerektirir....
Zordur zirâ Ümitlerin azaldığı yerde Umut Işığı olmak demektir...
Velhâsıl kelâm;
Ülkücü Olmak istemek bile Bir ŞEREFTiR!!!!
Ey Ülkücü;
Sen Kimsin biliyor musun?
Sen Kürşadsın,40 çerinle Çin Sarayını basan,
Sen Alparslansın,Anadoluyu Türk Vatanı yapan,
Sen Osman Beysin,küçük bir kasabadan Dünya Devleti kuran,
Sen Sultan Mehmetsin,Resûlun övgüsüne mazhar olan,
Sen Atatürksün,Türk'e aşık,Türk Milleti için yaşayan,
Sen Ziyâ Gökalpsin,Türk nedir kıymetini bilen,
Sen Alparslan Türkeş'sin,Türk Milleti Sevdasına Hayatını adayan,
Sen Özmensin,Hak bildiği uğruna şehid olan,
Sen Önkuzusun,Anası Dursun dese bile Sevdası için durmayan,
Sen Türk'sün,Sen Müslümansın...
Sen Hak nedir,adalet nedir bilensin,
Sen Binlerce yıllardan gelen töreye,azime,inanca sahip...
ÜLKÜCÜSÜN!!!
Şimdilerde ki Çakallar kim ki?
Seni alt edebilsin!!!
KALK AYAĞA ÜLKÜCÜ!!!
AYAĞA KALK,AYAĞA KALK ÜLKÜCÜ!!!
DAHA SESLi SÖYLE!!!
BEN ÜLKÜCÜYÜM!!!
Sizin ağababalarınız bu vatana ihanet ederken,
Ben Ülkücüydüm,
Sizin gavur uşaklarınız Vatanım için türlü oyunlar düzenlediği şu günlerde,
Ben Ülkücüyüm!!!
ve...
HEP ÜLKÜCÜ KALACAĞıM!!!
HAiNLERE RAĞMEN ÜLKÜCÜ KALACAĞıM!!!
GEREKiRSE CANıMı,MALıMı VERECEĞiM!!!
BU VATANı BÖLDÜRTMEYECEĞiM!!!
KUTLU TURAN'ı KURUP DÜNYADA AKMıŞ,AKAN BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN KANLARıNıN HESABıNı BiR BiR SORACAĞIM!!!
ÇÜNKÜ BEN ÜLKÜCÜYÜM!!!
TÖREM TÜRK TÖRESi,
AHLÂKıM iSLÂM AHLAKıDıR!!!
ŞÜKÜRLER OLSUN Ki ÜLKÜCÜYÜM.....
eski ülkücü gençlik derneği üyesi Ökkeş Kenger’in itirafına göre maraş katliamı'nın fitilini ateşlemiş insanlardır, devamında da rolleri olduğu söyleniyor.
sempatizanlarının iddiiasına göre maraş olaylarını 94'te kurulmuş dhkp c, 98'de kurulmuş tkip yapmıştır. allah ıslah etsin.

http://www.ulku-ocaklari....atliami-ve-tersyuz/43495/
yaptıkları katliamları çıkıp yaptık diyebilecek kadar yürekleri yok anca ona buna bilgisizce sallarlar devlet destekli kararlarla, ha foyaları da eski ülkücüler sayesinde ortaya çıkıyor.

(bkz: 16 mart 1978 beyazıt katliamı)
bunu da dhkp-c, tkip falan yapmıştır değil mi ?
türkiyenin faşistleridirler.
edit:çoğu cahildir bazıları kendilerini milliyetçi sanmaktadır.
(bkz: kuyruk acısı)
(bkz: ümraniye katliamı)
(bkz: işçi hakkından bahsedip işçi öldürmek)
(bkz: devrimci şiddet)
(bkz: #7193881)
(bkz: #7193887)
(bkz: #7193894)
(bkz: #7193903)
Fasist, irkci falan degillerdir. Sadece milliyetcidirler. Milliyetciligin ne demek oldugunu bilmeyen, gidip arastirsin. Sikko sikko yorumlar yapmasin...
Ama soyle bir gercek var, isi gucu olmayan serseriler,gidip ulku ocagina kayit olup, kendini ulkucu saniyor. Genelleme yapmayi sevmem ama, bundan 30 yil onceki bir ulkucu genc ile, simdiki ulkucu gencler arasinda daglar kadar fark var!. Eger gercek ulkucu
gormek isteyen varsa, ' ulkuculer ' adli belgeseli alip izlesin.
Bu arada, her turk ulkucu mafya degildir, ama her turk mafya, ulkucudur..

Auuuuuuu...
rakiplerini genelde düşman olarak görürler. aslında en büyük rakipleri de kendileridir.
Yarısından fazlası uydurma olaylarla dolu olan, belgesel tadında ülkücülüğü ve ülkücülük davasını anlatan, izlediğinizde bir çok karşı görüşe kin duymanıza neden olacak film.