bugün

Kesinlikle ve kesinlikle dogru bir önermedir. Hani derler ya her seyin fazlasi zarar, iste ülkücülükte oyle bir seydir. Ki bunu cok abartirlar. Yabanci dusmanlaridir bu tür insanlar. Mesela ilk olarak ingilizceyi kullanmayi sevmezler. Türkiye de yasiyorsun sen Türksün birak ingilizler Türkce konussun tarzinda sacma deyisleri vardir.
doğru olan önermedir.
yanlış olan önermedir. çünkü ülkücüler kafasız insanlardır.
ülkücülerin geri kafalı insan olmalarının yanında aşırı ırkçı, mafyatör, ya allah bismillah allahu ekber diyerek cana kıyan cinslerdir. osmanlıyı daha doğrusu turancılığı kurma yani dünyadaki tüm türkleri bir araya getirme ülküsünden başka düşünceleri yoktur. atatürk ü sever gibi görünseler de içten içte nefret ederler. çünkü osmanlı gibi gerici bir imparatorluktan yeni bir devlet kurulmasını hazmedemezler.
aptalların önermesidir.

ülkücüler ya allah bismillah allah u ekber diyerek cana kıyıyormuş. herhalde şu yakın tarih özürlü insanlar '80 öncesi olaylardan bahsediyor. nazım hikmet'in atatürkçü olduğu ülkede
tarihi atv ekranından öğrenince insanlar bu tür sorunlar meydana çıkıyor. normaldir.
kendilerine dursun önkuzu'yu hatırlatır; '80 öncesindeki devrimci-ülkücü mücadelesinde iki tarafın da kayıplar verdiğini öğretmek isterim.
bak bakalım "cana kıyan" kimlermiş yakın tarih özürlü seni:
http://www.yusufiye.net/ulkucusehitler/sehitler.html

bu arkadaşlar utanmazlıklarını devam ettirmeye kararlılar. ne diyorlar? ülkücüler atatürk'ü sevmezler diyor. bak sen. laf söyledi bal kabağı. atatürk sevgimize de dil uzattı. neyse devam ediyorum. ne demiştim? hah, ülkücülerin turandan başka düşüncesi yokmuş.
allah beyni kıvrımsız bırakmasın, sonuçları böyle oluyor.
yahu hangi ideolojinin nihai bir amacı yoktur? sosyalistlerin nihai amacı yok mudur? büyük doğucuların nihai amacı yok mudur? atatürk'ün nihai amacı yok mudur?
ha dur bak, turan konusunda ülkücüleri suçlayan bu andavallar önce atatürk'ün turan ile ilgili söylemlerinden habersizler. atatürk değil mi ömrüm yetmese bile türk birliği gerçekleşecektir diyen?
şu kemalist tayfanın sığırlığından da gına geldi. gider kürtçü kılıçdaroğlu'nu yalarlar gelirler en büyük türk milliyetçisi büyük atatürk'ün fikrindeki ülkücülere laf çarpmaya çalışırlar. dedim ya; sığır...

ha şu kemalistlerin osmanlı düşmanlığı ayrı mesele. atatürkçü demiyorum bak, kemalist diyorum zira bunlar kemalist beyinlerin ürünü laflardır. ne imiş? osmanlı devleti gerici bir devlet imiş.
yüce allah'ım yaratıyorsun, bir de takip etsen keşke.

bak bakalım ilber ortaylı ne diyor osmanlı hakkında:

"yobazsız toplum olmaz, ama osmanlı, yobazı kılıçla bir anda kaldırmayı bilendir. üstüvanî mehmet efendi taifesine köprülü'nün yaptığı belli."
"

ha bizim sığır kemalistler ilber hocadan daha iyi tarih bildiği için bu yazdığımın anlamı yoktur.

türk tarihi bir zincirdir. osmanlı da , göktürkler de, selçuklular da, türkiye de bu zincirin bir halkasıdır.
hoş, kime anlatıyoruz?
özellikle sol ve sosyalizme karşı bir duruşlarından öteye hiçbir şeyleri olmayan insanlardır ayrıca. hadi bilimsel sosyalizm ve marksizmi geçtim, ulusal sosyalizme de sonuna kadar karşıdırlar. hatta öyle bir yere gelmiştir ki türk-islam birliği altında bir sosyalizm hayali olan kurban galiyev ve onun ideolojisinden de nefret ederler. böyle de bağnaz insanlardır.
--spoiler--

ülkücüler ya allah bismillah allah u ekber diyerek cana kıyıyormuş. herhalde şu yakın tarih özürlü insanlar '80 öncesi olaylardan bahsediyor.

--spoiler--

(bkz: maraş katliamı)
(bkz: çorum katliamı)
(bkz: sivas katliamı)
(bkz: malatya katliamı)
(bkz: gazi katliamı)
(bkz: 16 mart katliamı)
(bkz: hrant dink cinayeti)
(bkz: bahçelievler katliamı)
ve daha bir sürü "faili meçhul" cinayetler.
--spoiler--
kendilerine dursun önkuzu'yu hatırlatır; '80 öncesindeki devrimci-ülkücü mücadelesinde iki tarafın da kayıplar verdiğini öğretmek isterim.
--spoiler--

yazılmasına, dolayısıyla '80 öncesi dehşette iki tarafın da payının olduğunun söylenmesine rağmen konuyu anlayamamış kişilerin önermesidir.

(bkz: ümraniye katliamı)
Ve sayıları 2000 in üzerinde ülkücü şehitler...

orada bahçelievler var ise burada da ümraniye katliamı var.
ve ortada bir ahlaksızlık da var ve bu ahlaksızlık bize ait değil. kendisini sütten çıkma ak kaşık gibi tanımlayanlarda bu ahlaksızlık.
2000 üzerinde ülkücü genç hayatını yitirmişken bunu yapmak şerefsizliktir.

gören de bu ülkücüleri pakistan ordusu şehit etti sanacak. aptallar.
Başlığı açan insandan zeka fışkırıp gözlerine doluyor olmalı, çünkü hepimiz kardeşiz masallarını günümüzde kimsenin yemediğini göremiyor. (bkz: sen evde ananla ingilizce konuşursun)
senin genelleme yapacak kadar beynin var mı dedirten önermedir. * * *
orospu çocuklarının dogruladıgı bir önermedir.
Geri kafalı diye bir topluluğa hakaret eden, kendini çok ileri görüşlü sanan (bkz: kendinin bi bok sanmak) mal tespitidir. He herkes geri kafalı bi sen zekisin.

not: ülkücü değilim.
yani ülkücüler insandır. (bkz: düz mantık)*
karşı tarafın görüşünü çekemeyen insanların türkiye'de çoğaldığının göstergesidir. o kadar ki herkesin birbirinden farklı olduğu şu dünyada milyonlarca insanı aynı kefeye koyabilmektedirler. sadece tek bir ortak noktada buluştuklarından dolayı. ülkücülüğün kelime anlamını ve yaşayış tarzını bilmeden böyle kolayca bok atmak ne kolay! ben de bu insanların dinlerine, analarına, babalarına laf atsam nolur? gerçi hiçbir şey olmaz, o kutsal şeylere karşı ne kadar saygı duydukları bile muamma.
(bkz: kafan güzelmiş güle güle kullan)
akpli biri söylüyorsa, aynalara kafa attığını düşündüren cümledir. Kendisine olan tahammülsüzlüğü tavan yapmıştır.
Dunya döndükce de bu insanlar hala yerinde sayacaklardir. Cünku algilarini her turlu fikre kapamislardir. Her ne kadar atatürk'e sevgiyle bagli olsalarda bi alpaslan kadar sevmeyen tiplerdir. Her turlu sorunu kavgayla cozmeye calisan, yeni nesillere de bunu asilayip gunler gectikce siyaseti iyice hır gür olayina cevirmeye calisan topluluktur bunlar. Diger göruslerle karsilastirdigimizda da en önemli farki anlayissiz olmalaridir.
http://www.facebook.com/v...769866640308&comments
http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150278679581690
http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150278755286690*
ülkücülük, kendine komünistim diye geçinen çakma solcuların ağzına maskara olacak bir laf değildir. bu bilindiği halde ülkücülük hakkında bir bok bilmeden ülkücüleri yargılayan insanların taa amına koyayım diyorum. acaba şu ülkücülere geri kafalı diyen beyinsizler kendi savundukları görüşü yüzde yüz biliyorlar mı veya kendi savundukları görüşün en doğrusu olduğunu neden millete böyle malca söylemlere yaymaya çalışıyorlar? insan olmanız şiddetle tavsiye edilir ondan sonra ülkücüler size küfür ettiklerinde ülkücüler geri kafalı diyorsunuz über beyinsizler.