bugün

görsel
Ülkemizin namusudur.
Polis özel harekat ve jandarma özel harekatın
Özel kuvvetlerin neredeyse bütün yiğitlerine fedai yetiştiren birim

Bu bile kodumu hoplatmasına yeterli.
görsel
görsel
(bkz: Ülkü çay ocakları) Açıldı mı acaba entryi girer girmez kontrol edicem.

Edt" açılmaz mı amk. Tüm köşeleri tutan zihniyet Senin ben kaynananı...
Vatan millet sevdalısı insanlar yetiştiren Ocak.
Vatan hainlerini kudurtan Ocak.
Kamerasız ve kötü oyunculu kurtlar vadisi setleri.
Milli güvenlik sorunudur. Kimse kusura bakmasın.
mersin çamlıyayla şubeleri enteresan bir yasakla karşı karşıya kalmıştır.

https://www.sozcu.com.tr/...nutuk-yasaklandi-6386387/
Ülküleri arapları savunmak olan arap milliyetçisi bir kuruluştur araplar ülkücüler için kardeşten bile ötedir.
alevi ve chpli bir babanın oğlu olan dayımın 1970lerde yazılmak istediği oluşum.
kendileri gibi araştırmayı sevmeyen dünyaya dümdüz bakan, siyasete bakışları öğrendikleri bir kaç slogandan öteye gitmeyen sol tayfa, burada yetişen, dar kafalı, Türk-islam sentezi gibi güdük bir politikanın peşine düşmüş kendine ülkücü diyenlerle Atatürk’ün yolundaki Türkçüleri aynı kefeye koyuyor. En çok buna bozuluyorum.
ne kadar madde bağımlısı hayattan beklentisi olmayan tecavüzcü gaspçı orospu çocuğu varsa burada türüyor.
çay içip tespih çekmek dışında bir icraatları yakın tarihine kadar görülmemiştir.
Yıllardır sadece adını duyduğum ama neye yaradığını halen çözemedim oluşum.
lise ve üniversitelerde kavga için adam çağırma merkezi ayrıca solcu ve küpeli erkek öğrencilere 10 kişi toplanıp dövmeleri ile meşhurlar.
Yönetim kadrosu Suriyeli mültecilerden ve afgan sığınmacılardan oluşan koyu ümmetçi bir oluşumdur.

Bu ocağa girmek için tek şart var oda Müslüman olmak ve Erdoğan'a reis diye hitap etmek.
birisi (olsun, olmasin) pkk'li diye ihbar edilecek kurumdur. baska nereye ihbar edilcekti?

chp genclik kollarina mi?
onlara şu pkk'li diye haber yollasaniz adama raki masasina davet yollarlar amk.
Akape gençlik kollarına bağlıdır artık. Eskiden de pek sevmezdim şimdi hiç sevmiyorum.
Lq düşüklüğü yaşınılan bölgeler.
Derhal kapatılması gereken terörist ve zararlı bir oluşum.
Ülkü Ocaklarının Eski Başkanları ve asıl ülkücüler yenileri dinlemeyerek Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldılar.
Eski Ülkü Ocakları yöneticisinden küfürlü Sinan Ateş paylaşımı

"K..penin dirisi yetmiyormuş gibi bir de ölüsü başımıza bela oldu"

https://t24.com.tr/haber/...asimiza-bela-oldu,1164390