bugün

Ülkü Ocaklarının Eski Başkanları ve asıl ülkücüler yenileri dinlemeyerek Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldılar.
Derhal kapatılması gereken terörist ve zararlı bir oluşum.
Lq düşüklüğü yaşınılan bölgeler.
Akape gençlik kollarına bağlıdır artık. Eskiden de pek sevmezdim şimdi hiç sevmiyorum.
birisi (olsun, olmasin) pkk'li diye ihbar edilecek kurumdur. baska nereye ihbar edilcekti?

chp genclik kollarina mi?
onlara şu pkk'li diye haber yollasaniz adama raki masasina davet yollarlar amk.
Yönetim kadrosu Suriyeli mültecilerden ve afgan sığınmacılardan oluşan koyu ümmetçi bir oluşumdur.

Bu ocağa girmek için tek şart var oda Müslüman olmak ve Erdoğan'a reis diye hitap etmek.
lise ve üniversitelerde kavga için adam çağırma merkezi ayrıca solcu ve küpeli erkek öğrencilere 10 kişi toplanıp dövmeleri ile meşhurlar.
Yıllardır sadece adını duyduğum ama neye yaradığını halen çözemedim oluşum.
çay içip tespih çekmek dışında bir icraatları yakın tarihine kadar görülmemiştir.
ne kadar madde bağımlısı hayattan beklentisi olmayan tecavüzcü gaspçı orospu çocuğu varsa burada türüyor.
kendileri gibi araştırmayı sevmeyen dünyaya dümdüz bakan, siyasete bakışları öğrendikleri bir kaç slogandan öteye gitmeyen sol tayfa, burada yetişen, dar kafalı, Türk-islam sentezi gibi güdük bir politikanın peşine düşmüş kendine ülkücü diyenlerle Atatürk’ün yolundaki Türkçüleri aynı kefeye koyuyor. En çok buna bozuluyorum.
alevi ve chpli bir babanın oğlu olan dayımın 1970lerde yazılmak istediği oluşum.
Ülküleri arapları savunmak olan arap milliyetçisi bir kuruluştur araplar ülkücüler için kardeşten bile ötedir.
mersin çamlıyayla şubeleri enteresan bir yasakla karşı karşıya kalmıştır.

https://www.sozcu.com.tr/...nutuk-yasaklandi-6386387/
Milli güvenlik sorunudur. Kimse kusura bakmasın.
Kamerasız ve kötü oyunculu kurtlar vadisi setleri.
Vatan millet sevdalısı insanlar yetiştiren Ocak.
Vatan hainlerini kudurtan Ocak.
(bkz: Ülkü çay ocakları) Açıldı mı acaba entryi girer girmez kontrol edicem.

Edt" açılmaz mı amk. Tüm köşeleri tutan zihniyet Senin ben kaynananı...
görsel
görsel
Polis özel harekat ve jandarma özel harekatın
Özel kuvvetlerin neredeyse bütün yiğitlerine fedai yetiştiren birim

Bu bile kodumu hoplatmasına yeterli.
Ülkemizin namusudur.
görsel
Bu toplulukta bulunun insanların tek suçları TTB Başkanı Şebnem Korur gibi, istanbul il Başkanı Canan Kaftancıoğlu gibi, Dhkp-c gibi, PKK gibi, Tikko gibi, MLKP gibi solcu olmamalarıdır.

Bu saydıklarımın arasından bir tanesini örnek vermek gerekirse eğer buyrun;

(bkz: türk tabipler birliği başkanı şebnem korur)

Eğer Ermeni Milliyetçisi bir Kürt ya da Alevi olsalardı şuan bu insanlara aydın gözüyle bakılıyordu.

Ne de olsa ülkede nüfus 40 yılda 45 milyon artmış, Kürt ve Alevi kardeşlerimiz çoğalmış ve organize bir şekilde bize terörizmi, Kürt ve Alevi faşizmini solculuk diye yedirmeye çalışıyorlar.

Kim ne bilsin anına koyayım.
piyasada bozkurt işareti yapanlara (en son kocasını aldatıp, çocuğun babası başkası çıkınca allah'a şükür eden kadın veya mafia bozuntusu tipler, çomarlar, bedelli askerlik yapanlar, askere gitmemek için ibneyim demeyi göze alacaklar, cb erdoğan'ı bedelli askerlik yoksa oy yok diye tehdit edenler milliyetçi geçinen vb) bakıp ahkam kesmeyin.

ülkü ocaklarında bulunma-bu camia içinde bulunmuş biri olarak (bununla gurur duyarım) ülkemizde en fazla dejenerasyonu yaşayan (diğeri dinci ve sol kesim) gruplardan biri maalesef ülkücü camia oldu.

12 eylül tahribatı bir yana, rahmetli alparslan türkeş genetik türk liderleri hatasını yaparak, kendinden sonra gelecek ideolog bir lider-halef yetiştirmeyerek gelecek neslin dejenere olmasının temelini attı.

cehalet toplumun iliklerine kadar işlemiş.
insanlar ne inandığı ne savunduğu olguyu biliyor.
bir de çıkarcı olmak menfaat işin içine girince ortaya ideolojik açıdan (sağ sol din fark etmiyor) insanlık dramları çıkıyor.
etrafta bozkurt işareti yapan, ülkücü geçinen, milliyetçilik diye ahkam kesen, kendinden başka herkesi vatan haini gören insanlara gidin sorun.
bırak savunduğu değerleri, karşı çıktığı veya ret ettiği olguların ne olduğunu bile bilmiyor.
örn: komünizm diye konuşur ama marksist görüş ile ilgili bir tane kitap okumamıştır.

inanın ki rahmetli deniz gezmiş, yusuf aslan, hüseyin inan sosyal medyada sağda solda bozkurt işareti yapan milliyetçi ülkücü geçinen allah kitap vatan şehitlik edebiyatı yapan insanlardan daha fazla bu ülkeyi onlardan daha çok seviyordu.
bu insanlar sıkışınca arabistana mısıra avrupaya amerikaya kaçıp, ceplerinde vizeler, dolarlar, sığınma kağıtları ile sefa sürmedi.
kimsenin kıçını yalamadı.
bu ülkede bu toprakların bağrında kaldı.