bugün

--spoiler--

bir yakının, tanıdığının başına gelseydi de böyle düşünür müydün acaba, bunu yapanlara ceza bile verilmedi, sınırdışı etme dışında.

--spoiler--

Her tecavüz edeni aileleriyle birlikte öldürelim mi işkence mi çektirelim o halde aynı mantık.

Ayrıca daha olayın iç yüzünü bile bilmiyoruz. Sorup soruşturmayan sorgulamayan sizlere söylüyorum belki olay başka şekilde meydana geldi.
Bayramda ülkesine tatile gidip Türkiye ' de hala mülteci standartlarında (onların lehine) yaşıyorlarsa bende istemiyorum.
Edit: imla
bizde suriyelileri istemeyenleri istemiyoruz .

bilhassa selanik göçmeni olanlarını .

hadi bakalım .
Vakti zamanında selanik göçmenlerine de bu tutumda oldunuz mu hayır. Çünkü onlar siz ile aynı ideoljide atanın doğduğu şehir de diyemi yazık.
Ülkemdeki kadın,çocuk ve yaşlı suriyelileri başım gözüm üstüde misafir ederim. Fakat ülkemde 18-50 yaş erkek suriyeli istemiyorum şerefsizler gidip ülkelerinde savaşsınlar.
Cümlenin ilk harfinden son harfine, ana fikrinden öznesine yüklemine kadar katıldığım görüş.
Bayram için ülkesine gidebilen, ülkemin vatandaşını boğazlayıp öldürebilen vahşileri besleme sebebinizi açıklayabilir misiniz beyler?
Neden biz Türkler kendi ülkemizde parya olduk? Bunlardan beklentisi olan kesin ve net türk değildir.
içinizde Almancı olanlar söylesin biri bir Avrupa ülkesinde o ülkenin vatandaşını boğazlasa ne olur?
hala geri döneceklerini zannedenler varsa yanılıyorlar maalesef! bırakın esadı savaşı falan adamlar normal zamanda da Türkiyedeki rahatlığı hiçbir zaman ülkelerinde görmediler ki niye dönsünler? bizim gurbetçiler niye sanki Avrupa'dan geri gelmezler ki, bizde de mi iç savaş var? siyasi emelleri için türkiyeyi bu hale sokanlar bakalım kazandıklarınız kaybettiklerinize değecek mi?
görsel
Empati yapanlar bizim ejdadımız dönmeye değil ölmeye gidiyoruz diyip cepheye gitti madem öyle alın evinize birer suriyeli sahiplenin .
ırkçı insan söylemi.
sana soran yok .

eğer öyle ise bende seni istemiyorum ülkemde .
sana fikrini soran oldu mu ki len .

sen kimsin ki .

git oy ver hadi .
Sen kimsin ki istemiyorsun tırrek.

Reis-i cumhur onay vermiş sen kimsin!
Ülkemiz de olmaları bir sıkıntı değil bence. Ama suriyeliler ve afganlar ülkemiz de olduğundan beri hırsızlık olayları, tecavüz olayları artmaktadır. Ve bunlar kanıtlanmış birşey haberlere kadar çıktı. Hepsi aynı olmak zorunda değil ama bizim vatandaşlarımız hariç baska birilerinin ülkemize girmemeleri daha iyi olucaktır.
Esad akıllı adam.kitledi aylak takımını bize. Kişi başına düşen milli geliri de arttırdı.
Duyar kasıp, insanlıktan, inançtan, din kardeşliğinden, savaş mağduru edebiyatından sıtkı sıyrılmış her insanın haykırdığı isyandır.

Kafeleri ağzına kadar doldurup nargile fokurdatan, sahilleri, yıldızlı otelleri tillahına kadar istika edip g.t büyüten, yetmedi bir de milletin anasına bacısına fütursuzca sarkan, kanun kural tanımayan bu güruha " savaş mağduru" demekten vazgeçin artık!!

Bayramda, ülkesine gidip tatil yapan insanun ne savaş korkusu vardır ne de çekincesi!
Asalak olmaya alışmıştır o kadar!

isviçre'ye 500 suriyeli almak için teferanduma gidilmiş, az bir farkla evet oyu aldıktan sonra kabul edilmişlerdir.
Düşünün sadece 500 kişi!
Ve ardından hayırcılar ülkeyi ayağa kaldırmışlardır.
Şu an şehrin en uzak yerleşim yerinde, insanca yaşamakta ama ayak altında gezmeden, çok sıkı kurallarla gözetim altında tutulmaktadırlar.
Öyle elini kolunu sallayıo, zürih strasselerinde denyoluk yapacaksın, Maria' ya, Berta' ya asılacaksın kan alırkar lan kan!

Evet istemiyorum!
Ülke huzurunu, asayişini, görünümünü bozan hiçbir ırkı ülkemde görmek istemiyorum!
suriyeli araplar pislik millettir. artık devletin bunları ülkelerine postalaması gerekiyor. ulan hem adamların vatandaşlarını besliyoruz, hemde esadla küsüz
babasının ülkesi sanki amk.

evet.
ırkçı adamın kafatasının içinde bok vardır. bu bok beyinli yamyamlarla uğraşmayın, engelleyin geçin. suriyeli bir kadına tecavüz edip kafasını taşla ezen bu ülkenin vatandaşı değil miydi kanka? veya naziler almanya'da türklerin evini yakarken neden tepki gösteriyorsun burdan. onlar da türkler siktirsin gitsin, demografik yapının amına koydular diyorlardır eminim.

suriyeliler ülkeyi yaşanmaz hale getirdi diyen arkadaşları müge anlı izlemeye davet ediyorum. açın bakın ensestler, tecavüzler, pedofili vakaları, cinayetler vs. demek istediğim şu ki, sen bir insanı kötülüyorsan iyi olmak zorundasın. öyle misin peki? hayır. sen suriyeli adamı öldürüp karısına tecavüz eden aşağılık bir orospu çocuğusun.

bu ülkeyi neyin paklayacağını çok iyi biliyorum ama dile getirmek istemiyorum. o çetin günler yakındır.
Sayıları beş milyonu bulan Suriyelilerin Türkiye'nin sonunu getirebilecek bir tehdit olduğunu en iyi anlatan şey kavim göçleriyle yıkılmış imparatorluklardır.

Suriyeli göçmen istememek ırkçılık değil vatanseverliktir.
Sonuna kadar desteklediğim bir kampanyadır. Hani desem ki ibret alırlar almıyorlar efenim! ikitelli de bir tanesini sallandırdılar ama yok.
dar düşünceli düşük bütçeli ırkçı beyanı.
Bir tarafım bu toprakların 1000 yıldır yerlisi olarak bende istemiyorum Suriye'ye dönsünler artık.
görsel
Ülkemde Yunan ve grek istemiyorum.