bugün

daha önceki öğretmen adayları polis oldular maaş kıskanan meslek gruhları.
ben de diyorum bu bekçilerdeki hava ne?

böyle rayban sponsorluğunda, adeleli bedenleriyle, sürü halinde dolaşmalar falan.

alışmışız bekçi bekir gibi bekliyoruz.

öğretmenlere hak verdiğim durumdur.
ülkenin genelinde olan gelir dağılımındaki eşitsizlik , yapılan mesleklere de yansıyor doğal olarak.
siyaset ülkedeki her kurumun iliklerine kadar işlemiş durumda,
futbol denen oyun bile siyasetsiz olmuyor.
bu kadar siyasetin yoğun olduğu organların doğru hizmet yada doğru yönetim uygulaması mümkün değil.
öğretmen ve kıskanmak kelimelerinin revize edilmesiyle sağlıklı olabilecek önerme. kıskanmak demeyelim, adil bulmaması diyelim. sadece öğretmenlerin demeyelim, bekçi ve bekçi yakınları hariç hemen hemen herkesin adil bulmaması diyelim.

gurbette olsun, memlekette olsun öğrencilik sefaletini çekip, 4 sene okuyup, üstüne okul bittikten sonra defalarca kamu sınavlarından ter döküp, kimi sınavda iyi çalışamamasından kimi sınavda adaletli bir sistem olmamasından dolayı yerleşeme. yerleştikten sonra da hiçbir kaidesi, yüksek tahsil mecburiyeti bulunmayan bir meslek dalı senin aldığın maaş kadar, hatta aldığın maaştan daha da fazla, maaş alınca sesini çıkar. ve bunun adı çekememezlik olsun. ne güzel dünya!
bence youtube daha öğretici.
Yesinler birbirlerini ete para vermesinler bence.
Hassssktr lan. Öğretmenler bekçilerin neyini kıskanacak.
Şöyle bir şaka bile o insanın seviyesizliğini gösterir. ilköğretim mezunu üniversite mezunundan fazla maaş alıyorsa, bu adaletsizliğe böyle yavşakça espri konusu oluyorsa, Allah o toplumun belasını vermiştir.
Kitabın müslümanı bunu hoşgörmez. Sen hangi kitabın müslümanısın onu bir de.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar