bugün

Gecede 100 dolar, herif duş işterse bi 100 dolar daha çakozlayan başlık sahibi utansın.
O zaman öğretmen olun.
s. g. sen de öğretmenlik yap öyleyse. tutan mı var.?
Ya kim o ogretmenler diye dusundurur. Benim babam okul mudur okul kapaninca ole kilit felan vurmuyorlar. Adamin izin kullandigini gormedim ben daha.
rezilliktir. başka bir açıklaması yok. evet.
Zeka yoksunu, saygısız öğrencilere katlandığı için az biledir. Altı ay çalıştığını zanneden hayalperestler ise daha gülünçtür.

Öpüyorum öğretmeninin ellerinden. Çok vasat bir "şey" yetiştirmiş.
Doğru, rezilliktir.
3 ay çalışıp 12 ay para almalıyız bence!
Öğretmenler 6 ay falan çalışmıyor bir kere. Geçenlerde mezun olduğum okula gittim diplomamı almak için, adamlar yaz tatilinde bile çalışıyormuş. Çok şaşırdım. Dershaneler kapandığı için okullarda kurs var; yani anlayacağınız onlar da hakkını veriyorlar aldıkları paranın.
Memleketin okuyanıda en az okumayan kadar enayi... bence bizi direk emekli yapın. Sizde kurtulun bizde kurtulalım.
9/3 o. haziran 15 civarı biter, eylül 15 civarı başlar. ayrıca o 3 aylık sürede tatil yaptıklarını sanmayın. gelecek sene gerçekleştirmeleri gereken eğitim üzerinde çalışıyorlar. kendini sürekli yenileyenler yapıyor tabi bunu. biraz tercih meselesi gibi görünüyor aslında.
Öğretmenin tek görevi vardır, o da eğitim vermek. Okul 12 ay olsaydı 12 ay çalışırdı. O yüzden polemiğe gerek yok.
bence normaldir, hatta ucu ucuna kurtarmaktadır. kpss + atama vs. vs.
Aslında öğretmenlerin her zaman daha fazla para almasını savundum. Öğretmen daha fazla para alırsa daha bilgili ve donanımlı kişiler bu mesleği tercih edecektir. Bu kişilerin yetiştirdiği bireyler de daha kaliteli bir nesli oluşturur.

2 dakika düşünüp konuşmak çok zor geliyor bazılarına. Öğretmenleriniz kötüydü herhalde.
Ne kadar tatil yapsalar azdır.Sonuçta insan yetiştiriyorlar.Milletin geleceğini yetiştiriyorlar.
Yeni nesil toplumun ahlaksız şerefsiz anne babalarının yetiştirdiği ya da yetiştiremediği piçlerle uğraşan insanlara az bile o ..
(bkz: çalış senin de olur)
Sorarlar adama milletvekilleri çalışıyor mu düzgün diye.
adaletsiz bir sistemin en kör noktasıdır. ülke bunlar gibiler yüzünden böyle. evet.