bugün

maydanoz suyu bebek düşürüyormuş.
Deniz atlarının erkekleri doğuruyormuş. Düşünüyorumda; deniz atı olmayı hiç istemem.
"haşema" nın "hakiki şeriat mayosu" nun kısaltılması olduğu.
şaka gibi bilgilerdir.hala şoktayım biri beni aydınlatsın .

--spoiler--
ali kırca ile levent kırca kardeşmiş,
--spoiler--

--spoiler--
tweety erkekmiş
--spoiler--
orta derecede ve kontrol altına alınabilen stres faydalıdır, enerji kaynağıdır.
yeme, içme ve barınma sorunları halledilmiş, stres ve kaygıdan uzak dertsiz yaşayan hayvanların daha fazla hastalandıkları tespit edilmiştir.
benzer araştırma insanlar için de yapılınca, stresden uzak, kendi halinde rahat yaşayan insanların, dünyasını çabuk değiştirdiği görülmüştür.
doktor osman müftüoğlu'na göre, belirli oranda stres ve hırs insanın uzun süre yaşamasına ve dirençli olmasına sebep olmaktadır.
Ülkemizde ve dünyada liderlerin uzun ömürlü olmasının sebeplerinden biriside hırsları ve dirençleridir. Ortalama yaşam süresinin üzerinde yaşayan liderler(ölenlerle birlikte): Necmettin erbakan, süleyman demirel,bülent ecevit...
68 yılında, kubrick reyizin 2001 a space odyssey filminden bir yıl sonra insan aya iniş yapmış.

bir dakka lan yoksa o film seti hazır kuruluyken aya iniyormuşum gibi çek mi yaptınız?

armstrong ocak dışısın.
Carrefour logosundaki C harfini görünce insanın aydınlanmasıdır.

http://i118.photobucket.c...reysin/carrefour_logo.jpg
baş parmak uzunluğunun burun uzunluğuna eşit olması.

ayrıca, bu bilgiyi söylediğiniz insanların hepsinin baş parmaklarını burnuna götürüyor olması. *
(#19743232). adam sırf böyle olsun diye ismini değiştirmiş. gerçek adı aslında mehmet tevfik.
pazartesiyle başlayan bütün ayların 13'ü cumartesiye denk gelir. çok ilginç.
emre belezoğlunun adam olması.
insanlar ve yunuslar seksten zevk alan tek canlı türleri imiş.
Bebekler 3 aylik olana kadar suya girdiklerinde refleks olarak nefeslerini tutabiliyorlarmis.
Matrix filminin ghost in the shell adlı bir animeden (ç)alıntı olması.
Şok etkisi yarattı bende.
raul un sol ayaklı olduğunu farkettiğim an.
insanların diş rengi ile tırnaklarının rengi birbirine benzermiş.
jucy meyve suları tamek üretimiymiş. teatone ice tea de öyle.
http://www.youtube.com/watch?v=FnARXrGXJM8 (bkz: ekmek şarap sen ve ben) bu şiiri;
görsel (bkz: ihsan yüce) bu adamın yazdığını öğrendiğim zaman.
ismi mübarek isim olan çocukların %80'nin genellikle piç olması.
sırlar dünyasında bir önceki bölümde ölen adamın sonraki bölümde nasıl oynadığını kendim çözdüm hamdolsun. ama en tuhafı şu messi nin ailesinin 1964 yılında türkiye den avrupaya ordanda arjantine göç ettiğini öğrenince yok artık dedim sizde öyle dediniz değil mi evet gerçekten yok çünkü gtümden uydurdum. evet şimdi gidiyorum.
Kıta isimlerinin hepsi aynı harfle başlayıp aynı harfle biter.
Avrupa
Afrika
Antarktika
Asya
Amerika
Avustralya
Dünyada insan başına düşen karınca sayısı 1 milyondur.
Yılanlar duyamaz.
Bir bardak taze şampanyanın içine bir kuru üzüm atarsanız üzüm asansör gibi bardağın altından üstüne üstünden altına sürekli dolaşır.
20 yılda bir insan 2 olimpik yüzme havuzunu dolduracak kadar tükürük salgılar.