bugün

yine bir kadın şiddeti.
meb' in çivisinin çıktığının tescilidir.

yönetemiyorsunuz beyler.
hiçbir kurumu ve kuruluşu yönetemiyorsunuz.
ülke resmen şiddetin yatağı oldu.

not: öğretmen şiddetine uğramış genç' i kutluyorum. kendini kontrol etmiş.
meslekten atılmalıdır. bu ne disiplinsizlik, bu ne lakaytlık. izlerken kanım dondu, zavallı öğrenciye ardı ardına tokat atıyor bu vahşi öğretmen ama öğrenci belki saygıdan belki de korkudan karşılık vermiyor. yazıklar olsun. atın bu kadını meslekten, rezil olsun.

http://www.hurriyet.com.t...ehset-dakikalari-40691189
kendisi de birilerinin önünde diz çöküp aynı muameleyi zevk almak için bir başkasından görüyor anlaşılan.
Allahın ergenine bu kadar kin besleyecek ne vardı? Olay canının acıyıp acımasından çıkıyor. Arkadaşlarının gözününün önünde rencide edilmesi çocuk için daha kötüdür. insallah gereği yapılır.
Eşi ya da sevgilisi ile sorunu olduğunu düşündüğüm ruh hastası.
Diz çöktüremediğinin acısını çıkartmış zannımca.
bu konuda ben soruşturma sonuçlanana kadar öğretmenin yanında olurdum. hatta çocukların öğretmene kumpas kurup bilerek çığırından çıkardığını ve gizlice olayı kaydettiklerini düşündüm ilk olarak.
muhtemelen öğrenci o yüzden o kadar tepkisiz kalmıştır.
ben öğrencilere inanmıyorum.
Valla kanım dondu.
Ülkenin Adaletinden zaten bir beklentim yok ama inşallah Bundan sonra bu meslekte barınamaz.
kadın şiddeti yaş farkı da dinlemiyor resmen. artık ayaklanmalıyız beyler. nedir bu kadınlardan çektiğimiz?
Beni okulda dövmüş, cezalandırmış öğretmelere zerre kadar kinim yok. Hatta o öğretmelerden birisini yolda görsem yine önümü ilikler saygımı duyarım. Kulağımı çekse yine elini tutmam.
Askerde aldığım cezalardan dolayı da komutanlarıma hiçbir kinim yok.
Annemden ve babamdan yediğim dayaklarada...

Benim çocukluğum ve ergenlik dönemimde, benim için kulağımı çekmiş bir insana neden kin tutayım ki?

Şimdiki okullarda öğretmen ders anlatıyor arkada bir avuç piç bacak bacağın üzerinde oturuyor. Dersi sürekli kaynatıp anlaşılmaz hale getiriyor. Öğretmeni derste döven talebeler bile duydum.

Yani mesele niyet ve sonuç meselesidir.
Olayın inanılmaz abartildigini düşünüyorum. Zira orası meslek lisesi ve meslek lisesinde bir kere derse girmeniz yeterli olacaktır empati yapmak için. Bırakın meslek lisesini ortaokul öğrencileri bile zivanadan çıkmış durumda. Bayan öğretmene atıp tutanlar sanırım hiç öğrenciyken sıra dayagindan falan gecmedi. Zaten olayın kumpas olduğu çok belli. Öğrencinin bilerek diz coktugunu arkadaslarinin da hazirda beklediği çok malum zira öğrenci neredeyse gülecek dayak yerken. Yazık çok yazık ailenin senelerdir veremediği ahlaki öğretmenlerden beklemek. Ama sanırım bu çağımızın bir sorunu. Artık öğretmenlerin ne yazık ki hiçbir yaptırımı yok. Video o.kadar acik ki cok feci bir kumpasa alet olmuş ne yazık ki hocamız.
artı kasma ve prim mode: on.
Okullarda disiplin şart. Çocuklara Ailesi terbiye vermiyor, ama Eğitim ailede başlar. Tablet verip oyun oynatmakla çocuk yetiştirdik sanıyorlar.
Her neyse Yinede çocuk ne yapmış olursa olsun böyle bir cezayı haketmiyor. Böyle saçma görüntülerle karşılaşmamak için Okullarda disiplini sağlayacak sağlıklı yöntemler lazım.
suçu varsa öğrenciyi disipline vermek yerine dayak atarak haklıyken suçlu duruma düşmüş öğretmen. birbirimizi kandırmayalım hepimiz öyle böyle öğrenci olduk. dayak kesinlikle hoşgörülemez ancak öğretmenlerin de durduk yere şiddet uygulayacak hali yok. kısaca millet olarak öğrencinin öğretmeni sevip saydığı, öğretmenin de öğrencilere gözü gibi itina gösterdiği videolar görmek istiyoruz. bence yetkililer buna kafa yormalı.
bu kadını da diz çöktürüp birşeyler yaptırmak gerekiyor bak bakalım bi daha yapıyor mu okulda çalışıyorum ne öğretmenler var tahmin bile edemezsiniz. Hem iyi anlamda hem kötü anlamda