bugün

gizli işsizlerin bulunduğu birim. memuriyet kimilerine çok güzel amk. biz 3 kişilik çalışıyoruz 3.
Nerde vasıfsız uyuz insan var bu işte toplanmış. ulan sevmiyosun ögrencileri siktir git ne bu okul benim havaları.
aradığımızda kimsenin telefonu açmadığı, ulaşılması zor olan birim.
A4 kağıdı iste yemin ediyorum form doldurtur yarın gel al der .
-o konuya bakan arkadaş öğle yemeğinde, molada, osbir çekmeye gitti...
-biz bir müdahelede bulunamayız, dekanlığa üst mercilere falan dilekçe yazman lazım( ben burda oturup maaşımı alan yetkisiz, arada candy crush oynayan bi salağım)
-yaa onun tarihi geçti amaaa( tüh tüh temalı bakışlar)....
-öğrenci işlerinde çalıştığım halde öğrencilerle konuşurken yüzlerine bakmamak tamamen iş etiğimden kaynaklı...
-bak bugün bunun için gelen 789685. öğrencisin katliam yaptırmayın bana...
kulplu çay bardağım nsl.s.s
- dilekçe yazmk istermsn ykşlklı.s.s

öğrenci işlerinin varoluş sebepleri.
marmara üniversitesindeki adı; 'kanser eden'
herzamanki gibi odasinda yoktur. Evet bir kerede şaşırt ve odanda ol de mi?
çalışanlarının büyük kısmı okul hakkında sıradan bir öğrenciden daha az bilgiye sahip olan mekan. adamlar o kadar azimli ki 2 kere 2'yi sorsan bilgimiz yok diyecekler açık ve net.
şişko çakma sarışınların çalıştığı yer.
Burdan tüm öğrenciler adına ytü işletme bölümündeki hafif kır saçlı esmer eleman senin ben ta amına koyum ayrıca yukarda ses kaydı atan dişlek orospu ve ihsan abininde amına koyum.
burda çalışanların yüzde doksanı kendini bir bok zanneden insanlarla doludur. bir soru soruyorsun yüzüne bakmıyor, ters ters cevaplar . bi siktir git sanki padişah torunu.
görsel
Telefonlara bakmayan, soru sorulunca hadi git artık tavırlarıyla cevap veren, kağıt imzalayıp, mührü basacağı zamanlarda bile off bu be şimdi triplerine giren egolu insanların olduğu yer.
üniversitelerin, öğrencilerin bürokratik işlerini yürütmekle görevli birimi.

kimi fakülte ve üniversitelerin öğrenci işleri departmanları ortalama bir devlet dairesini aratmazken kimilerinde ise işlerin hızlı ve sorunsuz yürüyebildiği de vakidir.
Öğrenciden tiksinen, öğrenciyi úzüp, uğraştırıp, sinir bozma konusunda master yapan insanlardan kurulu oluşum.

Bi havalar, bi tripler, bi oflamalar poflamalar...

Pardon!
sizi işe alırken, sadece oturup poponuzu büyütün talimatı mı verildi acep?!
işi gücü bizim dörtyol meydanını akın etmek.
(öğrenci)+merhaba
(öğrenci işlerindeki kadın) - yalnız bu durumla ben ilgilenmiyorum. 2 kat üste çıkıp sağdaki 4. odadaki saksıya başvurmanız gerekiyor.
Yaprak kürek işlerin döndüğü yerdir. Doğru düzgün iş yapamaz, illa ki bekletirler.
Geçenlerde şöyle bir diyaloğumuz oldu
-Pardon bir şey sorabilir miyim?
+Soramazsınız.

Artık terslemeyi falan geçtiler. Muhattap olmamayı deniyorlar. Görev bilinci sıfır.
Bir bunlar bir de yurt görevlileri sanki karşılıksız iş yapıyorlar gibi davranıyorlar.biz de çok meraklıyız sanki sizinle uğraşmaya.
şu tvit pek bi güzel özetlemiş.

görsel
Tam bir negatif enerji mekanı. Genellikle çalışanları Sirkeci çarşısından çıkmış gdo lu üzüm sirkesinden bile beterlerdir. Hemen girip işinizi halledin (ki halledebilirseniz) çıkın oradan. Aksi galde Üç dakika sonra çanlar sizin için çalmaya başlar.
hayattan bezmiş insanları barındıran meslek grubu.
öğrencilerin haklı iş bilmezlikleri nedeniyle adamların başı şişiyor. hele o ders seçim haftası var ya... herhalde en yoğun zamanları.

benim fakültedekiler gayet tatlılar ya. oturuyorsun yanlarına baştan sona anlatıyorsun derdini bilmiyorlarsa arıyorlar bileni sorun çözülüyor. keşke hepsi böyle olsa.
Bir öğrenci belgesini bile verirken surat yapan tiplerin bulunduğu yer.

Sanırsın babasının tarlasından pay veriyor mal.

O ne surat?
şartı o.çocuğu olmak galiba
2006 2010 yılları arasında ne zaman işim düşse hep yokus hep yokuş..

ama kendi tanıdıkları adamlar olunca cay kahve sohbet muhabbet..

hatta bir keresinde 1 hafta önce gelen belgemi hergun sormama rağmen yooh gelmedi deyip geri gönderdiler..

halbuki gelen evraklara baksa amin oğlu görecek belgemi..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar