bugün

bok rengi.
Mavi. Sonsuz çünkü.
Kara kapkara uçsuz bucaksız.
sarıdır be sönük ama bi okadar da renkli ve sana güç veriyor.
ilk dönemler kapkara olsa da, sonraki dönemlerde alışmanın rengi olan; yeşil ve grinin karışımıdır.
Pembe bence. Tatlı ve masum.
Bence özlenilen kişi ve şeyr bağlı değişkenlik gösterir.

Mesela sevgiliye sarılmayı özlemek açık sarı olabilir ama sevgiliyle sevişmeyi özlemek bordodur.

Anneyi özlemek turuncu olabilir babayı özlemek kırmızı.
beyaz kadar saftır özlemek.
mordur. net.
Özlemek saydamdır. Geceye tutarsan simsiyah, gündüze tutarsan eziyeti gösterir.
siyahtır. nasıl yorumlarsan o anlam çıkar. kendi kanaatimce ömür bitirir yaşlanma sebebidir.
Gri sanırım.
Yavru ağzı bence.
Pembe ile başlar efendim kavrula kavrula kırmızıya çalar . Dönerse bu vakit ne mutlu dönmezse ızdırap başlar . Artık kavrulmazsın efendim cayır cayır yanarsın . Kül olursun kül rengi olursun .
Flu bir gökkuşağı, moduna göre bir uçtan diğerine gidiyor. Bazense bir chaplin parodisi; siyah beyaz ve sessiz.
Mavi
Özlemek büyük emek .
Deli misiniz tabi ki çivit mavisi.

Sert!
Kalıcı!
Sonsuz....
Gece rengi.
Sanırım gri diye tabir ettikleri o kararsız renktir. Bazen çok zor gelir kararır her zerre, bazense yaşadığını hissedersin, kalbin sıkışır belki ama kalbinin varlığını hissetmek beyazlatır hayallerini, dünyanı belki de bir gökkuşağı olur baktığın her yer ama güzeldir özlemek siyaha rağmen beyazı sevmektir ve büyük bir kararsızlıkla griyi düşünmektir. Özetleyecek olursam bir grinin umuduyla beklemektir özlemek...
Siyahın en ağır tonları.
Başlığı görünce bir izdiham dergi kokusu duydum.

Cevaba gelirsek de bence özlemenin rengi gidenlerin geride bıraktıkları izlerin en koyusudur...
Özlemin rengi Sonbahar.

görsel
bok rengi güzel kardeşim.

sıçarım yapacağınız edebiyata.
turuncudur. kırmızının insanı yakan ateşi ve sarının keşkelerinin, pişmanlıklarının birleşmesinden doğar.
Allah bilir kokusuna da sarılıp uyuyorsunuzdur.
Avaz avaz susmuşsunuz Zaten.
Beşiktaşlılar için siyah ve beyazdır.
güncel Önemli Başlıklar