bugün

yalniz uyumasindan daha kotu olmayandir. en azindan umudun olmaz, acitir ama biter.
gerçekten öyle, dedirten önerme.

-ulan gerçekten öyle ama.
bu durumda yapılacak en mantıklı şey (olması gerektiği gibi) bu durumu geride bırakarak hayata yeni bir umutla geçmişi düşünmeden devam etmektir.
sevgilinizden acil ayrılmanız için kullanılması gereken operatör konuşmasıdır. "the person you are calling is fucking right now" diye çevrilip ardına eklenirse etkisi muhtemelen artacaktır.
(bkz: canı yanmak)
iyi uykular efenim bol kabuslu geceler.
mantıksal olarak şu an başkasıyla uyuyan kişiyi özleyemezsiniz ama gelgelelim ki insanların isimlendiremediği bir duygu vardır ki, afedersiniz sizin yedi sülalenizi de sikse o kişi dudaklarınızda hala özlem duygusunun soğuk meltemini hissettirir.

(bkz: siken sevilir)
netice itibarıyla kendi tercihidir... özleminse, senin problemin...
"ne güzel demek kardeşiyle uyuyor" şeklinde de düşünebiliriz.
görsel
(bkz: bu sefer güldürmedi)
sadece uyuyorsa sıkıntı yok. şayet veriyorsa! işte o adama fena koyar.
gece gece derin bir oflamaya sebebiyet veren durumdur. düşünsene sözlük, sen yere göğe sığdıramamışsın, başkası tek kişilik yatağa.
--spoiler--
http://galeri.uludagsozlu...3%a7%c3%bck-ibo_55130.jpg
--spoiler--
gamlı baykuş. *
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
uyusa yine iyi ikinci postaya ön sevişiyor.
seveceğim kişinin şu an başkasıyla uyuması daha fenasıdır bana göre. geçmişte sevmişim bitmiş, gelecekte sevip evleneceğim kişi şu an ne yapıyor diye merak etmişimdir zaten hep, şu an daha merakım,komple meraktan ibaretim yani
(bkz: lütfen daha sonra tekrar deneyiniz).
(bkz: küfür gibi sözler)
adamda din iman bırakmayacak durum. keserim yeminle.
(bkz: sigara yaktıran başlıklar)
uyuyor orası kesin ama yanında ki uyuyormu.
yapmayın yeni çıkmıştım depresyondan. insanı bunalımın dibine sokan cümle.
özlediğiniz kişinin şu an yanımda sevgilim var seninle ilgilenemiyorum demesinden daha az acı veren durum.
bunalımın dibine vurup, uykunuzun kaçmasına sebeptir.*