bugün

rotamız filistin yükümüz özgürlük sloganıyla gazze'ye insani yardım götüren mavi marmara isimli türk gemisi önderliğinde oluşturulmuş insani yardım filosudur. dünyanın farklı ülkelerinden siyonist terör aygıtının zulmünü filistin'e götürülecek insani yardımla dünyaya yeniden hatırlatma amacıyla bir araya gelmiş gönüllüleri taşımaktadır. siyonist teröristler uluslararası hukuku hiçe sayan yeni bir girişimde buunmazsa 31 Mayıs 2010'da gazze'ye ulaşması beklenmektedir.
silah ve bomba götürenlere inat ekmek ve ilaç götüren filodur.
filistin için,gazze için, insanlık için, dünyanın dört bir tarafından 6 gemiyle yola çıkan özgürlük aşkına, canlarını ortaya koyan insanların bulunduğu kardeşlik filosudur. filistinli çocuklara park, yaralılara ilaç ,en önemlisi taş kalplerimize ölmüş ruhlarımıza şifa için gidiyorlar.
türk milletinin yüzakı siyonist yapılanmaların utancı olan insani yardım girişimi.
iNSANLIKTAN ZULÜME, 8 GEMi YOLA ÇIKMIŞ, BiR TANESiDE YOLDA KALMIŞ.
NORMANDiYA SAHiLLERiNiN DiLi OLSADA KONUŞSA, BANA DOKUNAN YILAN GEBERSiN DiYEN DÜNYA, DENiZi GEMi KITASINA ÇEViRiKEN,
BANA DOKUNMAYAN YILAN BiN YAŞASIN DiYEN DÜNYADAN BiR ELiN PARMAKLARINDAN iKiSi EKSiK YOLA ÇIKMIŞ, BiRi YOLDA KOPARILMIŞ, DiĞERLERi HENÜZ YARAYA UZANAMAMIŞ.
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, DEMOKRASi, BARIŞ DiYEMiYORUM MAALESEF,
SADECE YUH OLSUN iNSANLIĞIMIZA DiYORUM.
ÖZGÜRLÜK FiLOSU; iNSANLIĞIN AYIBIDIR BEYLER, BAYANLAR.
8 GEMiYE FiLO DiYEN iNSANLIĞIMIZA YAZIK, 8'i 9, 10, 100, 1000 EDEMEYEN 7'YE DÜŞÜREN HATTA HEPTEN BiTiRME iHTiMALi OLAN iNSANLIĞIMIZA.
SADECE FiLiSTiNDE DEĞiL, DÜNYANIN HERNERESiNDE, HER NE SEBEBLE, KAN AKIYOR, iNSANA VE iNSANLIĞA KIYILIYORSA
VARINI, YOĞUNU SEFERBER EDEMEYEN iNSANLIĞIMIZA YAZIK.
uğradığı terörist saldırısına ve maruz kaldığı korsanlığa, taşıdığı bazı yardım gönüllülerinin aşağılık köpekler tarafından hunharca katledilmesine, sağ kalanların tutsak alınmasına rağmen siyonist terörün kalbine bir hançer gibi saplanmış insani yardım hareketidir. filo gazze'ye ulaşamasa da gazze'nin dramı filodaki kahramanların maruz kaldığı muameleyle, şehitlerin kanlarıyla taşlaşmamış tüm yüreklere ulaşmıştır. allah şehitlere rahmet eylesin, gazilerin gazasını makbul eylesin.
(bkz: özgürlük filosu şehitleri)