bugün

alper,serdar,caner,gökay,sezer gibi genç isimlerin yanına özgür'ü ekleyerek gençleştirme operasyonu tamamlanmış oldu.
fenere giderse futbol hayatı bitecek büyük ankaragüçlü futbolcu.
performansıyla ve idmanlardaki isteğiyle, sakatlık sorunu yaşamazsa aykut hocasının gözüne girip formayı ziegler den kapmasını beklediğim genç oyuncu. ziegler daha tecrübeli olabilir ama kiralık bir futbolcu seneye ne olacağı belli olmaz, bu isabetli transferi yapmış olan fenerbahçe yönetimine tebrikler.
hoşgeldin yuvana kanarya, isabetli transfer caner'den uğur'dan sol bek olmayacağı aşikar formayı sırtına geçirecek bir daha çıkarmayacak.
aykut kocaman:bana soyadı ilginç adamlar alın!

(bkz: alper potuk)
(bkz: özgür çek)
fenerbahçe takımının takasta kullandığı gençlerle ikinci tura başladığını gösteren transfer. ilerde yeni bir transfer için kullanılacaktır..

ikincisi ankaragücü'ne sanırım bir miktar para verilmiş jest olarak.. "düşme kaldırılsın" tabi.. seçimlerden önce kömür dağıtılması, elektriksiz köylere çamaşır makinası verilmesi geldi gözümün önüne..
fanatik fenerbahceli olmama ragmen fenerbahce'ye transferinden cok milli takim icin daha fazla goz onunde olacagini umut ettigim icin sevindigim futbolcudur. ne zaman milli takim kadrosu kurmaya calissam sol beke istemeye istemeye ya hakan balta'yi ya da ismail koybasi'yi koyuyorum. umarim bu genc ziegler'den formayi kapip gokhan gonul'un solak versiyonu olmayi basarir.
an itibariyle tekrardan fenerbahçededir.
istanbul maltepe'de oturur iken mahallenin tozunu attırırdı.bunun bir de 16 yaşında kardeşi var efendim, o da çok iyi top oynuyor, yetenek genlerle taşınmış galiba.*
yuvasına hoş gelmiştir.
kendini gösterirse 10 sene formayı sırtına yapıştırır.

yeni bir tuncay şanlı olabilir.
özer hurmacı 'nın aylardır gösteremediği performansı, oynadığı ilk türkiye kupası maçında ve sadece ilk yarıda göstermiştir, helal olsundur.
maradona türkiye'de yaşasaydı, kendisi hakkında mutlaka şunları derdi;

--spoiler--
para vererek izleyeceğim tek oyuncu özgür çek'tir
--spoiler--
gaziantep maçında öptüğü armamızla, ömrü billa unutmayacağım futbolcudur. böyle bir zamanda aildiyet duygusuna sahip futbolculara o kadar çok ihtiyacımız var ki.
başarılı, takımına çabuk alışmış futbolcu. keşke zamanında özer için yollanmasaymış dedirtiyor..
performansı merakla beklenen futbolcudur.

üstelik (#14253121) nolu entry'de belirtilen sahiplenme ve sevgi gösterisinden sonra daha bir çok merak salmıştır.

haydi hayrola özgür.
Sol bekte ziegler'in yerine forma şansı verilmesi gereken yetenektir. Bazı adamların kumaşını 10 saniye bile izleseniz anlarsınız, bu adam öyle işte kendini belli ediyor.

Özgür Çek'in olduğu Fantastik Kadrom:
-------------------------/_____/--------------------------
---------------Bienvenü-----------Sow---------------------
----------------------------------------------------------
----Stoch----------Emre-----0-----Mehmet Topuz--------Dia
-----Özgür Çek-----Yobo-----Serdar--------Gökhan Gönül----
------------------------/Volkan/--------------------------

Edit: Caner'in yerine Stoch Sezer'in Yerine de Mehmet Topuzu monte ettim.
ziegler denen teknik kapasitesi sıfır olan futbolcunun yerine oynaması gereken futbolcu.
football manager 2009 da gerçekten iyi oynuyor tavsiye edilir .
imzalı formasını istediğim futbolcu. *
çok yakışıklı buldugum futbolcudur kendisi. * *
samsunspor maçında sakatlanarak oyunu yarıda bırakan futbolcu. Sağ Kasık Bölgesinde 2. dereceden yırtık tespit edilmiş. (bkz: Geçmiş olsun)
sol kanatta 10 yıl bizi taşıyacak olan genç futbolcu.
bu sezon daha çok forma şansı bulacağına inandığım futbolcudur.
kendisini izleyenler bilir hasan ali kaldırım dan çok daha iyidir. malesef harcanacak. tarz olarak eski gs li sol kanat oyuncuları ergün penbe, hakan ünsal ve abdullah ercan a benzetiyorum.