bugün

Facebook'ta 4 yıl önce kurduğu felsefe kulubü ile adını duyuran ve şimdi de felsefe kulubünde paylaştığı, düşünürlerin en beğenilen yazılarını toplayıp bir kitap hazirlayan pek başarılı kisidir. Kendi yazıları da cok iyidir. Türkiye'nin böyle adamlara ihtiyacı vardır hatta ve hatta.
bilgelikle yaşama sanatı diye bir kitap yazmış. facebook'taki bir çok sayfa kendisinin reklamını yapıp duruyor. yalnız kendisini uyarmak lazım bu reklamlar bünyelerde ters tepkiye sebep olabilir. kitabı okuyacaksam da okumayasım geldi bu kadar reklamdan sonra.
bir de bu bacaksız türedi...
bu sıralar çoğu kişinin elinde dolaşan "özgür bacaksız" adlı genç yazarın eseridir.
piyasada yeni olduğu aşikar olmakla beraber kitabın içeriğine gelecek olursak;
ele aldığı bazı konular kalitesiyle akıp gitse de bazı yazılanlar şahsen biraz sıkıcı geldi.
belki de fazlasıyla devrik cümle kullanıldığından olabilir.genel olarak pozitif bir değer arz etmekte olup yazın hayatında başarılar dilerim.
insan bir kere severse değil,
Bir kere seviliyorsa,
O anı hiç unutmuyor...
En iyi sevgi, insanın eski mutsuzluklardan kaçmak için değil de, yeni mutluluklara kavuşma umuduyla beslediği sevgidir. Öyle veya böyle, acılı veya sancılı, gram kadar da gücüm olsa beni benden alamazdı sevgili hayat, hani nefes darlığımda da yıkamayacaktı beni.
Sonra avucuma ağladım, uyudum, gün bitti.
Ölüm.