bugün

vatan hainliğidir. ötesi berisi yok.
yakacak bedava kömür yada kadrolu iş bulanlar için sorun olmasa gerek olan aktivitedir.
ülkeyi parsel parsel peşkeş çekmektir.
fakat peşkeş çekene oy verenlerin mevcut olduğu bir ülkede bu önemsiz bir ayrıntıdır.
adamların imkanı var satıyor arkadaş milletene parasıyla değil mi paranız varsa siz alın amk size satsınlar boş beleş fakirler sizi ancak muhalefet yapıyosunuz milletin parası var satın alıyolar.
SAF HALKA DAGITILACAK KOMUR VE MAKARNANIN PARASINI CIKARTMAKTIR AMAC.
rte şimdide idonun kaşlarını ingilizlere satacakmış. Türk tekstilcilere destek olunmalı.
konuyu bilmeden ne bok yerse yesin hükümeti eleştiren komunist söylemi.
devlet memurlarına baktıkça özelleştirmeye hak verir gibi oluyorum tam yatış göz ölü dürbün ölü.
PESKES CEKECEGINE O FABRIKADAKI ISCILERE ESITMIKTARDA HISSE VER BIRAK ONLAR YONETSIN, URETSIN.
Bir ara kapsamına göllerin, akarsuların da girdiği, ülkeyi bitirecek eylem.

Bir alıcı mı çıkmadı, başımızdaki safsalakların kafası mı karıştı nedir, bir yere varamadı.
alistik.malesef.
liberalim ayağına ülkeyi satmak olarakta geliştirilebilir.
devletin içini boşalttı akp,devleti yandaşlarına,çocuklarına sattı,ülke kaynaklarını ,türk telekomdan tutun bütün medya organlarına kadar,başta yahudiler olmak üzere yabancılara sattı akp.sayelerinde yabancı sermayenin elinde olmayan liman,doğal güzellik kalmadı.kahrolsun a kp
sözde güçlü türkiye sloganıyla başa gelip, devletin en önemli teşkilatlarından türk telekom'u peşkeş çekmektir.

ondan sonra ağlarsın tabi benim kriptolu telefonumu dinlemişler diye.
Kötü düşünmeyin. Eminim o sattıkları şeylerin parasını bizlerin hesabına yatırıp ileride okumamız için saklıyorlardır.

Sata sata ne kaldı bilemedim. Züğürt ağa gibi yakında memleketi toptan satacaklar ondan korkuyorum.
Nedense özelleştirmeye karşı tavır takinanlarin birçoğu, bu kurumlarda yıllarca avantadan, bedavadan para kazanan\çalışan kimseler.

Haram lokmaniz mı yoksa arpaniz mı kesildi ?
uzun adamin isi.
Günaydın.
Yeni anladı arkadaşlar.
oluşacak bütün borçları milletin üzerine yükleyip beli doğrulamayan insanlara zulüm yöntemi.

son yapılan köprülerin sonunu gördünüz. sözde oradan geçen araçlar köprüyü amorti edecekti.. peki edebildi mi? hayır! köprüyü yapan firmaya bir dünya para ödüyoruz.. ödemeler bittiğinde ne olacak peki? köprüler ücretsiz mi olacak? olmayacak!! neden bunu biliyorum çünkü eski köprüler yapılırken parasını amorti ettikten sonra ücretsiz olacağı söylenmişti ama olmadı. olmaz!! devlet aldığı paradan hiç bir zaman geri adım atmaz! yeni bir hükumet geldiği zaman da eski hükumetin kaymağını yemeye devam eder.

binlerce m2 arazimiz araplara satıldı. devletin kasasına bir sürü para girdi güzel peki o arazinin sonu ne olacak? sattığınız şey tekrar üretilmiyor. filistinliler de israile arazilerini satmışlardı. bu şekilde israil ülke kurdu. şimdi teröristlik yapıp sattıkları araziler almaya çalışıyorlar. alamazlar!

halk, kan emicilere karşı kenetlenmek zorundadır! halkın elinde tek bir güç var o da oy vermek! eğer oy verirken bir lidere tapılırsa, o lider ilahlaştırılırsa, o lider diktatörleştirilirse halkın elinde hiç bir şey kalmaz. bir sonraki diktatöre kadar sistem devam eder ve diktatör rejiminden kurtulmak için mutlaka ama mutlaka bir savaş yapılır. bu tarih boyunca bu şekilde oldu. batı ülkelerinde de doğu ülkelerinde de. bazı ülkelerde savaşlar iç savaş, bazılarında savaşlar tüm dünyaya sıçradı.

siyasilerin kötü günler için mutlaka "b" "c" planları vardır. 2354 tl alan, siyasinin emriyle 4 çocuk yapmış bir işçinin, akşam karnını doyurmaktan başka plan yapabilecek bir gücü var mı? işsizliğin resmi rakamlara göre %14 olduğu bu ülkede iş bulmak bile imkansız hale gelmişken cahilce yatırımlara sessiz kalmak kendi ipini çekmektir.