bugün

özel mesajda yazan yazılara göre tavır takınmanızdır.
bir zamanlar sozlukteki zevkle yapilan bir aktiviteydi.
sanırım uludağ sözlük'te bir moda. hoşgeldin manasına geliyor. çok sevimli arkadaşlar var burda. hepsi halimi hatırımı sordu sağolsunlar.

tanım: bir akım, bir varoluşculuk biçimi.
kamuya açık bir yerde küfredip herkesi rahatsız etmek yerine, sadece rahatsız etmek istediğin kişiye ulaşmanı sağlayan yöntem. son derece mantıklıdır, dikkat ederseniz küfredilecek onlarca insan etraftadır..
acizliğin flama tutanciliğidir, ki bunu bir şekilde gerçek hayatta denk getirirsin, yemin billah ile inkarlar eder..

(bkz: klavye delikanlisi)
silik olmaya kadar gider sonu. özel mesajları modlar görmüyor mu sanıyorsunuz ?
sonu bir hafta çaylaklıkla sonuçlanıyor.
beğenmediği fikre verecek bir cevabı olmayan, argümanı olmadan konuşan döl israflarının yaptığı iştir.
ilk defa başıma gelen olaydır.
yetkililer ilgileniyor mu bu konularla ilgilenmiyor mu anlamış değilim.
namus bekçilerinin yaptığı bir olaydır.
sonucu çaylaklık olduğu için eziklere gün doğuyor. normalde küfür veya küfür kısaltmasıyla küfür eden eziklerin ilk anda sözlükten şutlanması gerekir fakat bu mümkün değildir. bana göre sözlüğün en büyük eksikliği.
yazılan enrty ile ne yapacağını şaşırma sonucu yazarların düştükleri büyük hata. nasıl zoruna gitmişse o yazılan entry artık gelip özele küfür ediyor zavallı.
çok rahat yapılabilen bir hareket. kişinin kalitesini gösteriyor. zaten beğenmediği hareketleri olan insanlara ''orospu çocuğu'' demek bir gelenek bu geleneği uygulayan insanlar var. hayatımda hiç sevmediğim şey şikayet etmektir. ama hem küfür edip hem de terbiyesiz olduğu söylendiğinde ahahaha diyerek aynı küfrü etmek cezasız kalmamalı diye düşünüyorum.
Hak edene yapılması gerekir.
çaylaklık sebebidir. devamında ise uçurulmayla sonuçlanır.
Nedense artik caylak yapilma nedenidir. Baska hicbir sozlukte yoktur bu ozelden istedigimi derim arkadas cani istemiyosa engeller ne caylak yapiyonuz.
özel masaj olanını tercih edeceğim harekettir.
Mallık beyanıdır. Neredeyse 200 gün kadar önce bir ünlü için öldü diye yalan entry giren döl israfının iki gündür küfürlü mesajlar yollaması nedeniyle karşılaştığım ve gereken cevabı verdiğim durumdur. Şikayet etmeyi sevmiyorum eminim etsem hemen çaylak olur; ergenliğine veriyorum.
Eğer karşınızdaki gammazcıysa çaylak olmanız muhtemeldir.
çok ayıp hadise.