bugün

ne facebook, ne messenger, ne de diğer tüm mesaj uyarıları. hepsi arasında en heyecan verici olan sözlükteki özel mesaj uyarısıdır. sayfa yenilendiğinde bir an zaman durur. koyuca bir renge bürünen özel mesaj uyarısı kandaki dopamin hormonunun seviyesini artırır. mesajın içeriği kötü de olsa her yazarın günde en az bir kez olsun tatması gerekir.
ulan acaba ayar mı yedim korkusundandır.
mesajı açmadan önce;
-bir daha bilmeden sallamayayım diye.
mesaj açıldıktan sonra;
-oh neyse allah'tan bu diğeriyle alakalıymış.
hem korku hem de mutluluk duyulan ender anlardan biri.
hasmet ibriktaroğlu nick'ini görüp geldiği gibi giden heyecandır.

beklentileri yüksek tutmamak lazım.
-kızım bak orda 1 uyarısı çıktı. ne o?
+ha o mu? mesaj gelmiş baba.
-mesaj mı? aç bakalım ne diyor mesaj atan.
+bana benim çıkmam gerekiyor. sonra baksak olur mu?
-aç kızım aç, bakalım ne yazmış, kimden gelmiş.
+...

heyecan budur,
risk budur.
özel mesaj cep telefonunda bildirim olarak gelmediği sürece heyecan duyulmaz.

yapın şunu arkadaş ya.
Sakin olun heycan yapacak birsey yoktur...
Özellikle sessizde iken o led ışıgının yanıp sönmesinin gördüğün andan itibaren yarattığı heyecan tavan yapar taa ki şarjın bittiği için yanıp söndüğünü görene kadar.
NE ZAMANDIR HiSSEDiLMEYiN HEYECANDIR.
en son mesajı haşmet ibriktaroğlu atmayacaktı arkadaş. o günden sonra gelen mesajlara bakmaz oldum.
mesajınız var kırmızısını görür görmez kendime lan bugün kandil mi diye sormama neden olan durumdur.
Şuan beklenen şey .
hasmet ibriktaroglu yüzünden piç edilmiş heyecandır. Artık kırmızıyı her gördüğümde yine mi sen amk diyorum.
Atma arkadaşım bana mesaj falan.
özel gün kutlaması olduğu öğrenildiğinde siktir olup giden heyecandır.
istenilen kişiden geldiği sürece heycan yaratır ki bazen iceriği yada gönderim saati o heycanı alıp çok uzaklara da götürebilir.
güzel bir hatundan gelme ihtimalinin verdiği heyecandır. ama güzel hatun var mı ki lan sözlükte. varsa da ben görmedim.*
benide umursayan oldu mu? diye heyecanlanan gencin durumu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar