bugün

Ozel mesaj almak isteyen yazarlar vardir, ozel mesaj almak isten yazarlar vardir. Ayik olun sozluk kanmayin valla seedebilirler
kızlarla mesajlaşmanın o kadar da güzel bir şey olmadığını öğreneceksiniz burada..
Özel masaj diye okudum kahretsin.

Ama alırım bi' mesaj...
görsel
derdini de al gel.
bu kadar kolaya alışmayın, varsa bir derdiniz gelin siz yazın ben dinlerim. siz yazın diyorum çünkü malumunuz: (bkz: sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun)
oo sevişiriz kızlar.
Tıp öğrencisine burs verebilecek herhangi bir yazardan özel mesaj almak isteyen şahsımdır.
Çaylaklar da özel mesaj almak ister bee.
uzun saçlı erkekler yazabilir.
mesaj atınca mı daha mutlusun, entry yazınca mı? sor bakalım kendine güzel çocuk.
dışlamayın la beni, banada atın arada bir özel mesaj.
ne mesajı hatunun biri telefon numarasını versin beş dakika konuşalım iyi geceler dilesin, ben yatayım sonra.
edebi bir mesajlaşma olursa, ya da manevi bir diyalog; olabilir.
erkek erkeğe mesajlaşmanın ne özelliği olabilir bayan yazar varsa atsın oda çok az olduğuna göre özel mesajın önemi yoktur.
3. dünya savaşı başlamış siz hala yatağa atacak erkek/kız peşindesiniz. pes doğrusu.
110 boyum 120 kilom var. en büyük hobim yemek yemek. en büyük yeteneğim 4 orta boy pizzayı yiyebilmek. en sevdiğim tatlı yok, içinde şeker olan her şeyi severim.
aradığım bayanda ki özellikler ise şunlar:
uzun boy,
ince bel,
düzgün bacaklar,
büyük göğüsler,
dolgun kalçalar.
ben değilimdir. bu ne abi chatroulette gibi. kimin yazacağı belli değil nihayetinde, kafasına esen yazacak sonra.
ben. ulan uzun saçlı erkekler yazsanıza.
işte o benim.
uzun saçlı kızlar yazabilir. beyaz tenli kızlar da yazabilirler. ama yazmazlar biliyorum.
belki ben olabilirim.
yazın lan bana, çok fena entry kastım şu saatte. flood olacağına sizinle kaynatalım.
liseli olmayanlar ve ergen üzüntüleriyle kafa ütülemeyecekler mesaj atabilir.
4.90 krş a dert dinlenir, 9.90 krş a çözüm aranır..
Yiyen varsa atsın.
hasret kaldığımızdır.
(bkz: ben 6 yaşımdan beri mesaj almıyorum lan)
güncel Önemli Başlıklar