bugün

Kötü bollywood filmlerini aratmayan reklam.
Kolaveriyi severdim ama bu cidden olmamış...
görünce gece gece bela okumama sebep olan, coca cola dan soğutma, boykot kampanyası olan reklam filmidir. Dans figürleri orjinali hintçe olan şarkının klibinden alınmıştır. ne şarkının ne oyunculuğun kısaca hiç birşeyin yakışmadığı özcan denizin de oynatılması tam sinir bozucudur.
insanın canını coca cola değil bira çektiren reklam.
Özcanın dansına mı şaşırsam, sılanın hareketlerine mi bakakalsam bilemediğim reklam.
sıla ne kadar çekiciyse, özcan deniz o kadar itici.
Asıl boykot şimdi başlamalıdır.
özcan deniz'i cool bir beyaz türk gibi göstermeye çalışmışlarda.

ne o surat o reklama gitmiş ne de dans ne de o yanık ses. adamdan resmen ben buranın insanı değilim akıyor reklamda berksan, murat boz falan olsa anlarımda özcan deniz nedir amk.
pepsi'nin sponsor olduğu reklamdır. coca cola'dan soğutuyor.
Klip tadında reklam.
sıla ve özcan deniz'in iğrenç düeti. Yakında cd olarak satışa çıkarırlarsa şaşırmayın.
beşe on kals yutmuş gibi yürüyen özcan deniz'in star sayıldığı ülkede bu reklamla cola içilecekse vay amk.
yıpratmışlar isimlerini ya ne gerek var bu eziyete ulan. isminizi harcadınız bi reklamla. çok fazla abartılı yani kaç para aldıysalar verelim de kaldırılsın reklam. ama güzel değil itici.
aşırı saçma bir reklamdır.

Özcan deniz sen siktir git! Ama kızlar kalsın..
(bkz: why this kolaveri di)
yasamim boyunca gordugum en korkunc sey.
le cola tadında bir reklamdır. sıla da durumu kurtaramamış, özcan deniz' in o halaydan bozma dansı ortalığın amına koymuştur. bu reklamdan sonra koka kola değil, bira açar millet yaz boyu, benden söylemesi.
özcan bey ne yapıyorsunuz?
coca cola yı rezil eden reklamdır. bu ne amk?
sıla varsa izlenir diye yapılmış reklamda Özcan Denizin oynaması ise Sıla ya çok para verilmiş olmasıdır.
iki gundur herkesin iyi ya da kotu yorum yaptığı reklamdir. dikkat cekmistir amacina ulasmistir.

Bana sorarsiniz ki sormazsiniz ama ben soyleyeyim reklam gayet basarili ama biz kola icmeyelim cok zararli icinde bocuk varmis.
sanat sanat için midir. yoksa toplum için midir sorusuna cevap niteliğinde verilebilecek bir proje.

sanatçı olan, oyuncu olan veya zanatkar olan insanların tabiki ihtiyaçlarını gidermek ve biraz da olsa standartın üzerinde yaşamak onların gayet tabi hakkıdır. bi şarkıcı veya oyuncu elbet ki parayı hakediyor. mesela yukarıdaki soruya uygun olarak romancılarımız bir kitap yazarken elbet sanat için yazacak fakat aç ayı oynamaz. lakin diziden bölüm başı yüz binleri kaldırıp üstüne reklamda falan oynaması. nereye götürecekler ulan o kadar parayı. bu mu sizin sanat anlayışı. birde şarkıcıyım diye geçiniyor. hayır onu geçtim bir kola için yapmadıkları şaklabanlık kalmamış. ülkemizde boş yere çok para harcanıyor. harcıyorlar. kolayı seven adam gider alır içer zaten bu kadar abartmaya gerek yok. sanki sağlıklı bir şeymiş gibi besteyle kliple teşvik ediyorlar.
Sıla neyse de, özcan deniz nedir arkadaş ya. Yeminle mahmut tunceri koysan en azından sempatik bir reklam olurdu. Sıçmık gibin olmuş.
Parasını pepsi nin ödediğini düşündüğüm reklam. Coca Cola dan soğudum.
Bu nedir amına koyayım.
sıla naptın sen.
Tam bir kola bağımlısı olan şahsımı bu bağımlılıktan kurtaran reklamdır. O kadar iğrenç ve çakma olmuş ki reklam, gördüğüm an dede pis diyen kamu spotu geldi aklıma. Kola pis amk.