bugün

spiker: nasıl geçti sınavınız?
öğrenci: (vay arkadaş 70 milyon bilicek bok gibi geçtiğini) güzeldi ama sayısalda zamanım kalmadı. sonuçları bekliyoruz.
+ sınav hakkında düşüncelerinizi alabilir miyiz? (yoğun bir kamera ve mikrofon düzeneyinin kendisine uzatılması)
- ilk ta$ı en günahsızınız atsın
+ ne yani kötü mü geçti ?
- hayır anne yalan söylüyor valla bak iyi geçti. (kameralara bakarak)
- sınav nasıl geçti ne söylemek istiyorsunuz?
+ bu bir hakkı teslimden ibaret olup malumun ilanıdır!
- sikip attı beyler dağılın...
- sınavınız nasıldı?
- önümüzdeki maçlara bakacağız.
+ sınavınız nasıl geçti ?
- sorular çok zordu ama ilahi adalet yine kendini gösterdi (!)
+ ne demek istiyorsunuz ?
- sıçtık !!!
- ben tekim! ben tekim! bennn tekim! ben tekim! ben tekim!...
amım götüm hoşaf oldu gene.
öss çok bozdu
-ben ehliyet sınavı diye geldiydim, hiç çalıştığım yerden çıkmayınca anladım bir terslik olduğunu.
kaydırdım sanırım, yani kesin kaydırmışımdır, yoksa kesin güzel de ne bileyim içimden kaydırmış olduğuma dair bi kıpırtılar var, yok yok kesin kaydırdım, yoksa sorular gayet kolaydı, bide apartımanda ablalar var bizim, sorular bilem aldıydım.
+sınav nasıldı?
-anan zaaaa xd
tam puana yakın bekliyorum, çok çalıştım. kopya vs. olaylar olursa şansımı gelecek yıl deneyeceğim.
hadi işine bak abisi benden başka haber yapcak kobay bulamdın mı.
ay zaten sıkıştım burda dediğe bak çekil ya !
delinin şarkısını tüm ösyme çalışanlarına gönderiyorum der ve şarkıyı söylerim: ösym g****ü ye.
-kamuoyuna gerekli açıklamayı daha sonra yapacağım.
hayat uzun bir maraton. her sınavın telafisi var. önümüzdeki sınavlara bakacağız.
+ merhaba, nasıldı içerideki ortam?
- kusan mı ararsın, stresten osuran mı ararsın, her şey mevcut.
+ öhm! yani soruların zorluk derecesi açısından soruyorum.
- osuruyor millet diyorum sana.
önümüzdeki sınavlara bakıcaz artık.
Birinci burda ikinci kim? denilesidir.maksat egoyu tavan yaptırmak.
+ nasıl geçti sınav?
- on numara ya. çalıştım, gerekeni yaptım. attım kitabı kafaya. beyin bedava. bedava ya, niye hamallık yapim ki?
en büyük hayalim herhangi bir puan türünde derece yapmak,daha sonrada uzatılan mikrofana sınavın ne kadar aptalca,ezbere dayalı,sadece ve sadece öküz gibi çalışarak(sorgulamadan) kazanılabileceğini söylemek.

ayrıca o gün çok iyi biliyorum ki,geleceğin en büyük şahsiyetleri ilk 100bine bile giremeyecekler..

garip
yorum yok. ( yapılan yorum neticesinde kodese girmek var lüzum yok böyle şeylere )
(bkz: geldik mi)
(bkz: dıgıdık dıgıdık)
valla zor bir karsilasmaydi tabi. sakatliklar oldu, hoca hatalari da vardi yapacak bir sey yok önümüzdeki sinavlara odaklancaz. ben karsi takim ögrencilerine basarilar diliyorum.