bugün

genelde kısa bir diyalog yeterlidir;

+geçen gidiyorum taksim'de..
-anlatığım bozukluğu yaptın : )
+neyse işte sonra karşıdan gelen bi arkadaşımı gördüm..
-a yönünden geliyodu değil mi?
+hay senin..
-koyamazsın, sen kızsın. üreme organların elverişsiz : )

(bkz: öss nin insanı gerizekalılaştırması)
sıçarken bile test çözüyorsa biliniz ki öss'ye girecek ve muhtemelen kazanacak olan arkadaştır. Arkadaşı tanımak için süper güçlerinizin olmasına gerek yoktur zaten o ben burdayım diye bağırıyordur.
+efendi ol!
-efendi bölü ol çarpı efendi eksi ol.
+ne diyosun olm?
-ünlem görünce kombinasyona bağladım sori.

ayrıca bir arkadaşın "lan senin türevini alırım" dediğine şahit olunmuştur.
sırtında kamburluk belirtisi varsa o össye girecek insandır.
bugün öss için ne yaptın
edası ile ortalarda dolaşan, o gün belli bir sayıda test çözemediyse huzursuz, endişeli bakınan, o şekilde hazırlandığı için her ortamda sidik yarışında görünen asosyalleşmeye yüz tutmuş tiptir.
üniversiteye girdikten belli bir süre sonra açılacak, yayılacaktır...
ellerinde test kitapları, suratında küçük emrah* tarzı bir ifade varsa yanılmadınız o bir összededir.
öncelikle bu insan çok gergindir. sevgilisine hayvan muamelesi yaptıgına şahit olunmuştur. hemen hemen herşeye kükremek çemkirmek bögürmek ister. sırtında kocaman bir sırt çantası, ellerinde kitaplar, saçı sakalına karışmış, sinirlerinin bozuk oldugu daha yaklaşmadan anlasılan, sigara içmekten dişleri sararmış, gözlerinin altı uykusuzluktan morarmış, eskiye oranla iyice bir kilo almış 18 yaş genci, össye girme anlamında rahatlıkla tanınabilir.
üniversiteyi gözünde fazla büyütür. bi kazanayım 4 yıl rahatım diye düşünür. ama üniversitede her yıl 4 öss sınavı* olduğunu bilmez.
birebir yaşanmış bir olaydır.
-utku bir tutku alsana yiyelim
-utku parantezinde t+1.
-harbi mi lan?
- ne bilim abi istemeden oldu valahi.(ciddi)
utku(t+1)
kendini sürekli aşık olmak zorunda hissederler... karşı cinsten biriyseniz ona biraz samimi davranın evet evet hemen yazılmaya hazırsa kesin olmamakla beraber o da öss ye girecektir... sınav stresinden kendini aşka vermeye çalışır bünye.
baş parmağındaki uçlu kaleme basmaktan oluşan refleksten tespit edebilirsiniz...
orta parmakta oluşan şişkinlik de bir belirtidir fikrimce.
eşofmanla dolaşan, saçları salık, makyajsız soluk yüzlü kızlar.

saçlarını yeni yeni uzatmaya başlamış erkekler.
Kan çanağı gözler.
(bkz: sivilce)
(bkz: doktor kendi haline bırak dedi dedi)
dengesiz olurlar,karşıdan karşıya geçerken bu kişilere her an araba çarpabilir, kitaplarını yolda giderken kollarından düşürecek gibi taşırlar, evlerine girdiklerinde yemeklerinin hazır olmasını isterler, yemek yedikten sonra da jet hızıyla yataklarına koşarlar.
hele sözel bölümden mezun olacaksa, yirmi dört saat dil bilgisi, edebiyat çalışır, dolayısıyla bütün yazım yanlışlıkları gözüne batar, çıldırır.
- ya bişey dicem.
+ "bir şey" ayrı yazılır ayrıca "dicem" değil, "diyeceğim" demelisin.
ruh halinde dalgalanmalar, aşırı agresiflik, sosyal hayatın bitmesi, sürekli test çözmekten oluşan göz ağrıları, hayatı a b c d e şıkları arasında yaşamak.. bu belirtiler sıklıktaysa bilin ki bu insana öss girecektir. *
dengesiz hareketler. kuzen toplantılarında bile kenara çekilip test çözmeler.
napıyosun sorusuna trigo trigo takılıyorum diyen , bunalımın türevini alan , dar açıyla hayata bakıp , gördüğü her yere dik indiren , oksijenle kafa bulan , sırf her inek bakımsızdır demesinler diye erkenden kalkıp makyajını yapan , ama soru bankalarıyla çıkan zavallı bir öğrencidir . masabaşı çalışan bir amele. 14 şubatta bile etütü olan acınası insandır o ! deneme sınavlarından önce ses bir ki deneme diyen ve derken de bununla eğlenicek kadar düşen rotring kalemle el ele insandır o. düğün davetiyelerine soru zarfı gözüyle bakandır o.
tüm dnasını saatlerce oturduğu sandalyede bırakandır o ! (bkz: benim o)
konuşmalarınızı kesip hemen ansiklopedik bilgiler verirler.
-geçenlerde bi arkadaş çukurovaya..
+orası çok verimli bir bölge.
çok fazla matematik sorusu çözdükten sonra ;
-abi türkçeyi unuttum diyen össyus.
güncel Önemli Başlıklar