bugün

Kötü olan önemsiz biri olmak değildir. ilerde de önemsiz biri olacağını bilmektir. insan bunu değiştirebilmek için çabalamalıdır.
kendi halinde eğlenmek ile devam eder.

daha iyi kimsenin sallamaması. ne gerek var la dikkat çekmeye?
Çoğu insanın pozisyonudur, çoğu insan önemsiz ve istatiksel bir değerden ötesi değildir.
önemli birisi olup beklentileri karşılayamamaktan daha mantıklı gelen mevzudur. ne bileyim böylesi iyi sanki bir kaç sevenimiz var bakarsın ileride bir kadının kalbini kazanırız onun hayatının en önemli kişisi oluruz yeterde artar bile be..
(bkz: Olmak ya da Olmamak işte Bütün mesele bu)
Muhakkak biri veya birileri için önemlisin'dir.
Menfaat ve çıkar dünyasında.
Öyle bir şey yoktur. Her insan önemlidir. Sadece bazen önemsizmişim gibi hislere kapılır.

Her şey geçer, her şey unutulur. Hayat devam eder.
herkes için önemli olmaya gerek yoktur. Değer verdiğiniz insanlar tarafından önemsenmiyorsanız o zaman üzüllebilir ya da değerlerinizi değiştirebilirsiniz
Değersiz olmayın yeter.
Hepimiz bir çok insan için önemsiz, bi kaç insan için önemliyiz, fazlası çarpıntı yapar.
kendini önemsiz hissetmen önemsiz olduğun anlamına gelmez. insanlardan bu önemi görmeyi istemek yerine kendinin değerine vardığında işler kolaylaşacak . bencillik artık hastalık gibi o yüzden seni önemseyenlerle yola devam etmek zorundasın,zorundayız .
defalarca önemsiz olduğumu hissettim sırf bu yüzden iÇiyorum, gözlerim doluyor amk. yalan sevginizi sikeyim.
önemsiz olmak yada olmamak işte büyüm mesele bu.
Bu benim.

Valla ben olmasam daha da iyi olur dunya.

Cidden, bir cuval inciri bile berbat edebiliyorum.
sadece onun için önemli biri olabilsem yeter.
diğer insanlar umurumda değil.
ben de onun umurunda değilim.
Hayattaki şanslı insanlardan birisinizdir çünkü böyle biri olmak gerçekten çok zordur insan önemsiz olduğunu sanabilir ama gerçekten önemsiz olmak gayet zordur buna karşılık olarak önemli olmak herkesin elindedir mesela önemsiz olduğunu düşünen birisi eğer bunun işe yarayacağını düşünüyorsa bir hayvan ya da bir insana -kendi tercihi - yardım edebilir. Bu kişiyi değerli kılar.
(bkz: iyisin)
Başıma gelmeyen durum.
Zaman dolsun diye yaşarsınız işte.
hiç kimse sizi takmaz. kimsenin sikinde olmazsınız. yaşayıp kurtulursunuz.