bugün

“ölmüş gitmişim telefona baksalar ne bakmasalar ne” şeklinde karşılık verilebilecek gerçektir.
Öldükten sonra bile insanlar ne düsünür diye mi düşüneceksin? Etme.
kendi iyilikleri açısından galeriye bakmamalılardır. özellikle cm security denen programın şifreyi yanlış girdiğimde suratımı garip şekillerdeyken çektiği fotoğraflara.
Çenemi çektikten sonra baş parmağımı telefona mı basacaklar allasen?
Ölmeme gerek kalmadan, anneme vermiş olduğum eski telefonumdan drive ve türevlerinden çıkış yapmayı unutmuştum. Kamboçya'dan yazıyorum.
Milyonların korkusudur.
whatsapp grup mesajları hariç herşeyi karıştırsınlar ama grup mesajlarımı okumasınlar da gider ayak herkesle düşman olmayayım malum kankalarımla uçan kuşun dedikodusu dönüyor o grupta.
Ben öldükten sonra ne yapacakları umrumda olmamakla birlikte telefonumda parmak izi kilidi var benden başkası açamıyor. Tüm sırlarım benimle beraber mezara gidecek yaşasın.
bu durumda bazı insanların yaklaşımı;
+ oğlum, ölünce millet telefonuna bakacak, ailen mi arkadaşların mı kimin elindeyse...
- eee n'olmuş?
+ eheeheehe senin o videoları üye olduğun girdiğin siteleri görecekler.
- valla ben öldükten sonra telefonuma bakabilirler. hatta; gözüme bile soksalar umurumda olmaz yani.
bakmasınlar, üzülürler.
insan iki kere ölür.birincisi son nefesini verirken ikincisi telefonunda galeriyi görüntülediklerinde.
Ölmeden önce son düşünce, "hay amk Tumblr'ı silseydim iyiydi" olacaktır.
ölümüme ağlayanlar, ağladıklarına pişman olabilirler denilebilir.
Kurtlar vadisinde izleyenler bilir, aslan akbey isimli gizli istihbarat servisi şefi, peşine suikast timi takıldığı için ölümü halinde gizli mekanlarını ve dosyalarını yok etmek üzere telefon araması ile tetiklenen bir sistem kurmuştu.

Bence biz iphone kullanalım. Parmak izi ile değil sadece bizim bildiğimiz şifre ile kullanalım.

10 defa yanlış girince telefon kendini siliyor.