bugün

Geçireceğim 23 saatin planlarını yaparım.
Müslüm gürses açardım.
Dedikodusunu yaptığım bütün insanlardan helallik isterim.
Bir sigara yakar, arka fonda frank sinatra dan ı love you baby şarkısını açar yanına viski kadehimi alır, açık alanda canlı bağlantıyla tv ye bağlanır herkese mutluluğun ve sevgi nin önemini anlatır, hayatım boyunca kaybettiğim herşeyin telafisi varken bunu yapmadığımı anlatır daha sonra ise neden yaşıyoruz derdim, eminim ki onların beni önemsemediğini ve anlamadığını bilerekten hafif bir tebessümle onlara dönüp şunu derdim, asla pişman olacağınız bir şey yapmayın zira hayatın şakası yoktur.
Lan serefsiz misiniz yarin benim dogum gunum mk.
bütün düşmanlarımı teker teker ortadan kaldırmaya başlardım, ta ki öteki tarafta benim hizmetkarım olsunlar.
ay ben gülerim.
Güzel bir söz var;
Farzet ki öldün. Yalvardın yakardın ve sana bir gün daha verdiler. Bugünü o gün bil öyle yaşa.
gayet mutlu olurdum sanrım. amk dünyasından kurtuluyosun işte daha ne olsun; sabah erken kalma derdin yok, işe gitme derdin yok, bir sürü gerizekalının konuşmasını çekmeyeceksin vs. vs.
Sabah camiye, öğlen kiliseye, akşam sinagoga gider ibadet ederim moruk. Ben garantici adamım, ne olur ne olmaz.
her gün duyduğum zirvalik. tamam ben aids im hadi ötede oyna hemşire hanımefendi.
Motor kiralarım .( çalmıyorum bakın örnek insanım )
gusül abdesti alırım.
Uludağ sözlükte başlık açardım.
lan o kadar house of cards bölümü biriktirdim 35 saat falan ediyor diyerek üzüle üzüle ölürdüm...
hemen googla'a (bkz: gusül abdesti) nasıl alınır? yazılacak bir durumdur.
Zaman tutardım heralde ya bilmiyorum yada son bi kez Mirror's Edge oynardım .
Nerden biliyorsun belki 1 ay kaldı.
Patrona rest Çekip işe gitmem 24 saat uyurum ohh mis. Servise yetişme derdi yok, işi yetiştirme derdi yok, yemek molası bitti mi, akşam trafiğine kalır mıyım, fener bu maÇı alır mı, aziz istifa eder mi, hükümet düşer mi, seÇimi kim kazanır, dolar kaÇ lira, mazot 5 lirayı görür mü; Çok da fifi harikaymış lan bir ara ölmek lazım.
Saate bakar 10 dk kala koluma kocaman uludağ sözlük yazıp ölürdüm. Sonra alın başınıza belayı.
bol soğanlı köfte ekmek yemek. canım çok çekti.
gelene geçene sokum mu diyebileceğim zaman dilimi.
Ben olmaya gönüllüyüm. Açılın.
Birilerinin mutlaka 24 saat ömrü kaldı. Şu anda nefes alan herkes olabilir.
iki genç ormanda gezerken 24 saatlerinin bittiğini farkederler ve biri hemen çantasından spor ayakkabılarını çıkarıp giymeye başlar.

Bunu gören arkadaşı WTF ?? bakışları atarak

+ neyin kafası olum azrailden mi kaçacaksın.
- Hayır, senden kaçacağım. Seni azrail öperken ben senden daha hızlı koşacağım için ölmeyeceğim

Bir WTF bakışı daha attıktan sonra adam arkasını döner ve arkalarından gelen azraile doğru koşmaya başlar. Happy End.