bugün

recep tava erdogan.
Üç harfli birisi.
(bkz: malum şahıs)
ben tek bir kişi tanıyorum. gerisini bilmem.
uzun adamın biri. 40 gün 40 gece süren çalgılı çengili düğün yapmayan adam değildir.
Yobaz bir palavracı.
harun kolçağın cenaze görüntülerini izledikten sonra karşıma çıktı bu başlık. bırakalım insanı hiçbir canlı ölümünde saygısızlığı haketmiyor.
Ben böyle kutlayacağım :

http://9gag.com/gag/anjjvQq
Saraydaki Yavsak.
tarih kitaplarında ondan önce gelen başbakan ya da cumhurbaşkanlarından fazla yer kaplamayacaktır.

kendisi ulu önderliğe öykünmeye devam etsin.

ölümün bile sıradanlaştıramadığı bir insan olmak zordur, ağzından köpükler saçarak korku imparatorluğu kurmakla olmuyor bu işler....

borun mezara girene kadar öter.
malum kişi.
Herkes türkiyedeyim, başıma bir iş gelir diye açıkça yazmaya korkmuş. E nede olsa özgürlükler ülkesi, yersen.. Ben söyliyeyim herkes adına...
Recep Tayyip erdoğan...
Bir zamanlar öğrenciyim.. asiyiz yani.. baba parası yer siyasettende bir bok anlamazdık.. turgut özalın ölümünde edirneli arkadaşla bir çaaakkk yapışım vardı onu hatırlıyorum.. aradan 15-20 yıla yakın süre geçti..

Şimdi o zamanki ruh halim için ne diyorum biliyormusunuz.. kafamı sikeyim.. elim kırılsaydı da o hareketi yapmayaydım.. ülkeyi o dönem çağ atlatmış adamın ardından o hareketi etmeyeydim..

Şimdi bakıyorum o zamanki benden dolu ortalık.. şimdi değil, sizde 15-20 yıl sonra anlarsınız..
Fettoş köpeği kim olacak başka..
liboşun biri.
Bir eril.
Adı lâzım değil!