bugün

otobüste giderken 4 kara çarşaflı kadın görüp onları canlı bomba sanmak.* bununla da kalmayıp o an tüm arkadaşlarına kısa mesajla "hakkınızı helal edin ben ölüyorum" diye mesaj atmak. *
' ölüyorum tanrım, bu da oldu işte' diye, duygulara dökülecek histir.
tıbbi olarak mantıklı durumdur. kan içeriğinin bozulmasında hasta öleceğini hisseder. örnek olarak (bkz: dic).
(bkz: panik atak)
ölen pek çok kişi bunu hisseder zaten, bir şekide bize anlatmaya çalışırlar ama biz bunu ancak onlar öldükten sonra anlarız.
bir garip olurlar, imalarda bulunurlar, sanki onlara o kadarını söylemeye izin veriyorlarmış gibi...

çok şükür henüz gerçek anlamda yaşamadığım bir his.
aziz nesin çok güzel anlatır bu durumu "biraz gelir misiniz?" oyununda;

- siz hiç öldünüz mü mateh usta?
+ evet. çocukken berbere gitmiştim ilk kez. kesilen saçlarım düşmüştü önüme. saçlarım kadar ölmüştüm.
an itibariyle gece sancılar içerisinde kıvranıp kalp ağrısı çekerken sızdığım ve öldüğümü sandığım histir.
uçağın türbülansa girmesi.
ateyizlerde götün 3.5 birim değerince artmasına yol açan hadisedir. evet.
gozlerimi yesil gordugum andir.
(bkz: bonsai)
son zamanlarda böyle bir düşünce kapladı aklımı. yaklaştığını hissediyorum. ben bir depremde öleceğim enkazların arasından da cansız bedenim çıkacak.
sanırım bu yüzden Allah bütün bunları yaşamamı istedi ve beni daha çok kendine yaklaştırdı. o yüzden mi herkesi affetmem ve sevmem bilemedim ki.

kimse üzülmez de annemin ciğeri yanar o yüzden böyle ölmek istemiyorum. ama yaşamak dediğin de nedir ki imtihandan başka.
hastalık beni hassaslaştırdı. gecenin bu saatinde tavana gözlerimi dikip hislendim.
oral sekste hissettiğiniz diş darbeleri. sen biliyorsun.
boğazına bir düğüm oturması.... ve ... son sözünü söylemek.
sonunu "eşhedu en la ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve resuluhu"ya bağlarsak tadından yenmez.

(bkz: her canlı ölümü tadacaktır)
Her sabah haliya baktigimda birden uzerine gelen sogukluk ve ani titremedir.
Psikolojik olabileceği gibi kalp rahatsızlığı da olabilir bu kişi de. Bir site de okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum da bir doktora görünün derim.
Bu aralar bana olan şey. Bir değişik bir hüzünlü bir duygu.
rahatsızlığım yüzünden defalarca içine sürüklendiğim his. iyiki de hissetmişim dedirtir. yaşadığınızı anlıyorsunuz.

anlamadınız tabi. nerdee.
Hissetmemistir hissetseydi duramazdi.
Siklikla ergenlikte olur.
Panik atak belirtisi olabilir.
Acıdır.
Güzeldir. Ölüm ve ölmek çok güzeldir.