bugün

Selahattin Demirtaş ın söylemiş olduğu sözlerdir. Yaparlar. Baksanıza lice de bir heykel var ve ikinci heykel neden dikilmesin.

Heykeltraşlar iş yapsın. Güzel sanatlar fakültesi mezunu olan ve hayalleri olan sanatçılar hep aç mı kalsınlar istiyorsunuz.

Biraz empati lütfen.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25397423/
(bkz: apo nun heykelini sikeceğiz)
Ey türk titre ve kendine gel sözünün vücut bulacağı durumdur. inşallah bekliyoruz.
Demokratik bir haktır. Yüce cumhurumuzun izniyle köşkün bahçesine de bir adet yapılmalıdır. inşallah. Yaşasın barış her biji Erdoğan her biji Öcalan.
Afedersiniz ama yarrağımın heykelini de diksinler hem de kapılarının önlerine. Her gün adam görürler, sonuçta yarrağım bile hepsinden daha adamdır.
Öcalan'ın heykelini dikmeye çalışırken geberen adamın heykelini dikeriz biz.

Dağılın arkadaşlar öcalan'ın köpeğiymiş, sorun yok.
Adamlar ayrı devlet oldu orda diker. Ne isterse diker doğuya höt diyemeyenler bu kadar kudurtanların utanması gerekir.
cumhurbaşkanlığı seçiminde sevgi kelebeği olan amcıkların gerçek kişiliklerini bulduğu dikmedir.
O heykel gotune girsin emi.
Fırtına öncesi sessizlik bu. Evet heykeller mozaleler onlar bunlar.
Öcalan'a karşı bir düşmanlığım ya da nefretim yok. Sevgim veya sempatimin de olmadığı gibi. Meseleye tamamen estetik açıdan yaklaşan, oldukça objektif bir vatandaş olarak diyorum ki: ulan hiç o adamda estetik namıma bir şey var mı allah aşkına? O tipin heykelini yapsan nolur yapmasan nolur. Cidden allah bu herifi yaratırken esprili gününde filanmış diyorsun. Bir de heykeli yapılacak. iyi yap da heykel sanatının da içine sıçarsın bilmiş ol.
Şu heykel varya heykel mezarlıktaki.

işte o heykel yıkılamaz artık. çok büyük sorunlar meydana gelir yıkılmasına kalkışılırsa eğer.
(bkz: ay hadi inşallah)
(bkz: ama götümüza)
rte başta iken yapılması normaldir. rte ye oy veren akitlerin hiç kızmaya hakkı yoktur aslında büyük usta gördükleri kişiyi bu konuda desteklemeliler.
Yakarım dünyayı tek türkü ezdirmem. Allah şahidim olsun sizi bu sokaklarda rahat gezdirmem.
Abdullah çatlı
Bir çatlı ölür bin çatlı doğar. Kafanıza kazıyın bunu
gerek yok, hali hazırda zaten dikili halde bulunmaktadır:
görsel

o değil de solculuk niyetine selo'ya oy veren solcular nerede?
(dikemedi).
Büyükte bir yarrak yap sonra üstüne oturursun.

Yetmez diyorsan sana yarak çok..