bugün

çırağan sarayında düğün yapmak kaç paraya patlar bilmem fakat bizim gibi alt, orta ve hatta üst sınıfların bile bırakın düğün yapmayı girip bir çay içemeyeceği mekan
görsel
bizimki sönük geçmiştir evet.
Kempinski bunyesinde varligini surduren ciragan sarayinin en pahali dugunu 2009'da Volkan Buyukanli'nin evliligi ile anilmistir. Otelin organizasyon departmani ile birlikte betina hakko olaya dahil olmus 650 kisilik dugun 6 milyon euro'ya mal olmustur.

Nereden mi biliyorum?

O zamanlar o dugun & banket departmaninda calisiyordum.
burada çalışırken bir hint düğününe şahit oldum, parayla nasıl rezil olunur sorusunun cevabını gördüm resmen.

adamlar bildiğin bi pikap bulmuşlar, 6+ ses sistemi koymuşlar, açıyorlar sesi son ses pikap gidiyor bunlar arkasından gidiyor.
birde arkada artık kralları mıdır, aile büyükleri midir neyse omuzlarda koltukta taşınıyor.
adamlar sarayın bahçesinde böyle tur atıyor.

izledim, izledim en sonunda beyninizi sikeyim sizin diyerek depoya geçtim.
Çırağan sarayı'nda düğün videosu izledim. Biri yorumlara: " sandığınız kadar pahalı değil biz 1000 kişilik organizasyon için 6 milyon ödedik" yazmış. Dalga mı geçiyor bunlar insanlarla?
Sonu boşanmayla biter.
Çırağan'da düğün tertip edebilen birinin yutup yorumlarına yazması daha komik geldi bana.

Sonradan görme bir zengin herhalde.