bugün

kahrından ölmek üzere olan erkektir.
kafayı yemesi an meselesi olan erkektir.*
unutulmamalı ki;

(bkz: her topal atın bir kör alıcısı vardır)
şansı yaver gitmeyen erkek.
(bkz: standartları düşürmesi gereken erkek)

Efendim, Mert içgören adlı bir şerefsiz rapper süper şeyler deyivermiştir bu konuyla ilgili. Tam anımsamıyorum ama sanırım, "şimdi reddediyorsun ama 30 35'ine gelince aranırsın barlarda her gece" gibi bir şeydi.

Yok bi seferinde hadi sınıfa çıkalım demişti hedefimdeki kız. Apışıp kalmıştım (bkz: lol) (bkz: swh)
ikinci evi genelev olan erkektir. elizabet elizabet tamam hakkını yememek lazım biliyorum ama oda biyere kadar. *
sevgilisi olan kızlara teklif eden erkektir.
negatif enerji veren erkektir. karşı cinsi etkileme problemi yaşıyordur. ''yıldızı dişi'' diye bi deyim vardır, işte buna sahip olmayan erkektir.
hiç çıkma teklifi etmemiş olan erkek de olabilir.
birkaç gün belki de birkaç yıl uzak durulması gerekilebilen kişidir.
buradaki zaman dengesi mağdur şahsiyetin duygusal hassaslığına bağlıdır.

a) keyfine çıkma teklifi edenler:
ya tutarsa mantığıyla yola çıkmışlardır. kumar oynadıklarını bilirler, yukarda belirtilen koşullara tabidirler.

b) aşık olup da çıkma teklifi edenler:
belli bir zamandan beri büyüyen ilgiyle plan yapmaya başlayıp herşeyin en iyisini düşünürken kamyon çarpmışa dönenlerdir. evet evet, isterse en taş kalpli adam olsun. o gün ölmüştür o. ya senelerce içip aynı kızdan bahseder ve sonsuza dek "keyfine çıkma teklifi eden" oluverir, ya da küllerinden doğan yeni bir tipe dönüşür, önceleri zaman ayıramadığı şeylere sarar ve eski benliğine yabancılaşır.
(bkz: phoenix)
redortmendir.
+benimle çıkar mısın?
-evet.
+buda mı gol değil hakim bey he??
büyük oynayan erkektir. pelin'e, burcu'ya, asuman'a dedem teklif etse kabul ederler zaten. mühim olan paris hilton'a, angelina jolie'e, eva mendes'e teklifi kabul ettirmektir.
eğer erkeklere ediyosa ağzının burnunun sağlam olduğuna şükretmesi gereken kişidir.
ÇÜNKÜ HiÇ ÇIKMA TEKLiF ETMEYEN ERKEKTiR. ETMESiNE GEREK YOKTUR.
(bkz: ÜNiVERSiTEDE KIZLAR TEKLiF EDiYORMUŞ)
çok büyük hedefler seçiyordur belki kendisine, aşk yalanına inanıp birilerine gidiyordur, ancak gerçekle yüzleşip geri dönüyordur, çünkü arabası yoktur, kızlara para yediren tip değildir. ayyy çohk tatlı sıfatını hakeden sahte erkek de değildir. e tabi biraz da şanssızdır. bir sürü ortalama kız var, çirkin kız var. onları denemeli.
ziyan olmuş erkektir.
göt olma bağımlısı olmuş erkektir.ayıptır,günahtır.
kız zaten güzel değildi,
bana kız mı yok,
nasip değilmiş,
gibi cümleler kuracak zat-ı muhteremdir.
(bkz: boşver abi o kaybeder)
dengini bulamamış erkektir.
teklif etmeyi bilmeyen erkektir.
senelerce yaşadığım duygu idi.

idi diyorum artık o günler benim için geride kaldı.

tavsiyem şudur, bir hatuna niyetlendiniz, hatta aşık oldunuz tamam iyi güzel, ama lütfen takılıp kalmayın, çevrenize de bakın, sonuçta karınız değil, sözlünüz değil, sevgiliniz değil henüz, kör olmayın çevrenizde onun kadar hatta daha güzelleri var. bir de hatun kısmının 6. hissi çok ama çok kuvvetlidir, kendisinden hoşlanan erkeğin sahibi var mı yok mu % 90 anlıyorlar, ve acıdır ki sahibi olanlara gönüllerini daha kolay kaptırıyorlar bu huyları çok kötü, çünkü dişilerin rekabet dürtüleri vardır. O yüzden bazı genç kızlar evli ve yaşlı erkeklerle beraber olma derdindeler, böyle çok aldatma vakası duyuyoruz.

uzun lafın kısası; birisine takılıp kalmayın, mutlaka rezervde birisi veya birileri olsun, hoşlandığınız hatunun yanında sevgiliniz varmış gibi davranın, yani "beni reddetsen de elimi sallasam ellisi" mesajını verin, işiniz olur, % 100 garanti diyemem ama % 90 olur.

ama bu dediklerimi lütfen sevgili edindikten sonra yapmayın, sevgilinize sahip çıkın onu aldatmaya kalkmayın, "nasılolsa artık kaderimi yendim", "bundan sonra tüm hatunlar benim" moduna girmeyin, yani .ötünüz kalmasın, "köprüyü geçene kadar ayıya dayı de" diye bir söz vardır ya, sevgili edinene kadar sanki sevgilin varmış gibi davran hoşlandığın hatunla çıkmaya başladıktan sonra beraber olduğunuz süre içerisinde(kısa bir süre de olabilir bir ömür de olabilir) başkasına bakma, ona sahip çık, saygı göster, haddini bil.
dengini bulamamış ve dengesini yitirmiş erkek.
bir zaman sonra çıkma teklifi etmekten korkmaya başlayacak erkektir.