bugün

29 uda deneme olasılığı epey yüksek olan erkektir. Bir de ülkücüyse. Yolun sonunu biliyorsunuz.
artık teklif etmesin erkeğidir.
muhtemelen 29'uncu kızın da reddedeceği erkektir.
mutlaka bir yerde yanlış yapan erkektir.
29. kız kabul ederse etrafta hava atacak olan erkektir.
kisa, kel, göbekli, issiz, parasiz, görgüsüz, killi, bakimsiz, ... vs erkektir. aslinda böylesine erkek demek dogru degildir.
edison'un hayatını okuması gereken erkektir. birkaç bin başarısızlık yıldırmamalıdır. dünya üzerinde 6 milyar insan var bu insanların yarısı kadın. bu da 3 milyar kadın demektir. 28 sayısıyla kıyaslandığında son derece büyük bir rakamdır. kuantum ve olasılıklar üzerine araştırmalar yapmalıdır. sonra bol alkol de sorunu çözebilir.
against all odds, yani herşeye rağmen yılmadanoynaması gereken erkektir. gerçekten çirkin ve çok itici bir tipi vardır. ama bir dakika yahu, kendine yakışanı giyen, oturması kalkmasını bilen, cebinde de biraz para olan, biraz da ağzı laf yapan bir adam eğer Notre Damn'in Kamburundaki Quezzimado kadar çirkin değilse eğer, bir Esmeralda olmasa bile bir Peggy Sue bulabilir kanımca.

Ayrıca kadından kadına fark vardır, birisinin beğenmediğini, bir diğeri de beğenmeyecek diye bir kaide yoktur. kadınları tanımakla doğru orantılıdır.
bu aralar işleri kesat giden erkektir.
artık kendisine bendeki sorun nedir sorusunu sorup acilen cevap bulması gerek şahsiyettir.
quasimodo'nun fiziğini ve bahtsız bedevi'nin talihini aynı potada eritebilmiş kişi.
mutluluğu başka yerde aramaması gereken insandır. gerçek aşk belki de çok yakınında.

görsel
iyi insandır.

artık kızlar beyaz atlı prensleri değil at hırsızlarını tercih ediyor genellikle.
29. kıza da teklif etmezse, gerçek bir korkaktır.
beni de geçmiş erkektir.

benim sayım 12 idi, demek ki beterin de beteri varmış.

hem şunu diyeyim, 29. su olur, olmazsa 30.su olur, o da olmazsa 31.si kesin olur.
kendine idol olarak "edison"u almış kişidir. denemekten vazgeçmeyecek ve sonunda zafere ulaşacaktır. ~~swh
bundan vazgeçecek erkektir. biraz da gururluysa bundan sonra hiç kimseye teklif etmez.
azimli erkektir. 48'e yolu vardir.
bir 28 kıza daha teklif etmesi gerekir.
zengin+çapkın=playboy, fakir+çapkın=abaza düşüncesini aklıma getirir hep. (bkz: beş yıldır mimarlık okuyorum böyle sütun görmedim)
48, 58, 68 derken bir süre sonra çözümü 44'lük smith & Wesson'da bulacak erkektir. gerçekler acıdır.
kızın türkiye kupası erkeğin de fenerbahçe olduğunu düşünürsek hiçbir kızın kabul etmeyeceğini düşündüğüm olaydır.
"bu kız geçti artık o önümüzdeki kızlara bakacaz" demesi gereken erkektir. Insan yıkılır ama bi yerde..
liselidir.
eğer liseli olmasaydı çıkmaydı, teklifdi gibi gereksiz aktiviteler ile niyetini belli edeceğine usulca ortamlara sokulur hepsiyle arkadaş olup ki * ortamların balını emerdi.
asla umudunu yitirmeyen erkektir.* *