bugün

https://twitter.com/bosun.../1480206017296220160?s=21

Buyrunuz.
Adam giyilebilecek ceketleri çöpe atacak kadar lüks içinde yaşanıyor bu ülkede demek istiyor.
Çöpten aldım ona rağmen ekonomi iyi demiyor Allah'ın sığırları.

Çöpte çalışan iPhone iPad görseniz ben bunu çöpten aldım insanlar bunu çöpe atıyorlar demek ki ekonomi iyi deseniz. Suç mu bu yanlış mı akıl ve ahlak fakirleri.
Ulan salak salak konuşmayın akşam akşam. adı üzerinde “çöp” o “çöp”. Ekonominin iyi, insanların refah seviyesi yüksek olan bir memlekette normal bir adam çöpten bulduğu bir şeyi giyilebilecek olsa dahi alıp giyer mi tenezzül edip? Belki atan herifte egzama, saç kıran var, belki adam bitlendi de attı. Durum öyle halde ki çöpte değerlendirilebilecek tüketim maddesi olması yeterli gelmiş üçe beşe bakmadan. Hala da utanmadan şunu savunabiliyorsunuz gerçekten ilginç.
Parası olduğu halde psikiyatrik rahatsızlık nedeniyle çöplük sevdalıları da yok değil.
(bkz: DiSPOZOFOBi)K
Yandaş çomardır.

Ebleh olduğu için çöpten bulduğu o ceketin paraya para demeyen yiyicilerden birine ait olduğunu düşünemiyor.

Şahsım bunları makarnayla, bulgurla besleye besleye bu hale getirdi.
ya mesele de orda ya işte, ne kadar uçurum var, ceketi çöpe atanla, ceketi çöpten alanın ekonomik durum farkında.
Başkalarının çöpleri ile ülkesinden gurur duymayı nasıl bağladı bilmiyorum bu dayı muhtemelen zihniyetini de çöpten aldığı için yabancı gelmedi.
herifin kendisi çöp zaten !..
bir cast ajansı tarafından sokağa salındığını düşündüğüm dayı tipi.
yazık kafasına.
Ve ona ısrarla bir şeyler anlatmaya çalışan biz..
görsel
Halbuki cehape gelse hep gucciden falan giyinecek. Tabi lan manyak mısın.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar