bugün

Tek çoraplarımı diğer teklerine sordum; 'ölümdür yaşanan tek başına, aşk iki kişiliktir' dediler. Sevenleri sevdiğine kavuşturmaya çalışıyorum!
yetmez ama evet diyenlere girmiştir. ülkeyi ne hale getirdiniz lan!
görsel
diğer eşine çok benzer. hemen eşinin fotoğrafları yaşlandırma tekniği uygulatılarak evin muhtelif yerlerine asılmalı kayıp bulunmalıdır.
*
kimi zaman kitaplığın tepesinden çıkabilendir. Şaşkınım, şaşırdım.
uzun bir aramadan sonra bulunduysa %100 parçalanması gereken , parçalanmadığı sürece sinirinizi bakır teline çevirecek tekidir.
çorabımın teki hala yok
başkası varmı peki valla yok
sözleriyle şarkılar da bile kendine yer edinmiştir.
derhal alo anne hattının aranmasını gerektirir.
kayboldugunda hemen akut u arayasım gelir.
Arkasından ağlanmaz ve yalnız kalan çorap yakın yada aynı renkte başka bir dul çorapla biraraya getirilir.
Aslında sadece bir çorabın teki kaybolsa rahatça bulunur ana çekmecede en az 5 tane tek çorap olduğu için aramaya üşenirsiniz ve sonra bulurum dersiniz ama hiç bulmazsınız.
genellikle kaybolmayan teki çöpe atıldıktan sonra bulunur.
bununana kadar çorabın elde olan teki başka bir teki kayıp çorapla giyilir.
Asla bulunamayan tekidir.
ya bazanın altında tüy yumaklarına sarılmış şafak sayıyodur, ya da çekmecenin arkasına düşmüş orda çırpınıyodur.
evde kediniz varsa eğer yuvasına bakın mutlaka oradadır. benim yaramaz çamaşırlıktaki çorapları bile kaçırıyor.*
farklı eve çıkmıştır.
delirtir, yazıp yazıp sildirir. en büyük kayıptır o.

öğrenci evindeyiz üç erkek, boş odamız var, kıyafetlerimizi koyduğumuz bi' dolap falan. öyle üşengeçiz ki,
yıkanan çorapları astıktan sonra, kuruyunca birbirleriyle eşleştirmedik aylardır, öyle attık o odaya, yere.
giyceğimiz zaman da 3 saat eşini aradık anasını satayım. öyle bi' hal aldı ki, hatunun evine falan gitmiceksek
rengi tutsun aynısı olmasın giyip çıkıyoduk. sonra dedik ki ulan bari giyip, kirliliğe atarken birleştirelim çiftleri
tek gibi yapalım öyle atalım makineye. yok ulan farklı çift giymişiz aylarca, onları da farklı çiftleri de atıyoz makineye.
yok böyle bi' kafa anasını satayım, seviyom evimin hallerini.
Makine yutuyor sanıyordum, annem balkona asma adetini bırakmadığı için asarken aşağıya düşürüyormuş. Kedi köpek pisletiyor oraları diye de geri alma zahmetine hiç girmemiş sağolsun.

Kim bilir daha nelerim düştü balkonlardan aşağı. Hayal ettikçe nabzim düşüyor.
çamaşır makinası içinde kalandır.
kuantum evreninde olasıdır. zaten kuantum kanunları önemsiz gibi duran ve küçük parçacıklar dünyasında daha bir etkindir. çorabınızın öteki eşi muhtemelen şuan uzayın öteki ucundadır. gerçi öteki uç diye bir şey de yok ama. kaç lira lan bi çorap?:)
Diğer tekini attığın an ortaya çıkıyor genelde.
Başka bir teki kayıp çorapla birleştirilen çoraptır.
Evi fellik fellik aramaya neden olan çoraptır.
Şeytan alıp götürür, satamadan getirir diyemiyorum çünkü getirmiyor.
Ya Sayko, ya çoraplarıma zaafı var, bilemiyorum!
iyi de niye Tekini alıyorsun Bro?!
Çekyatın altına bak oradadır.
aynı renk aynı desen çoraptan çok sayıda alarak zararı minimuma indiririm...