bugün

içlerinde öyle güçlü yazanlar vardır ki, yaşını öğrendiğinde şaşkınlığa düşürür diğer yazarları. muhtemelen; okuldaki edebiyat derslerinde, öğretmenin gözbebeği öğrencilerdir. sözlüğün rengi yazarlardır.
insanları kategorize etme çabası..nafiledir..
bedenen reşit olmus fakat zeka olarak henuz gelişmemiş yazarlardır.
cadıı da balta gibidir. on yedi yasındadır.ayrıca bu yazarlar genellemeyi ve büyük olmayı bir halt sanan yazarların genellemesine kurban gitmiş yazarlardır.
bir de kendini bir nimet sayarlar ya onu anlamam tripler falan.

(bkz: anelia)bildiğin çokbilmiş14 yaşındaymış
desteklenmeli yazma istekleri köreltilmemelidir.
(bkz: akıl yaşta değil baştadır).
dahil olduğum gruptur... * ama yaşımla mutluyum bizi ezmeye çalışan bu başlık (yazar(lar)) utansın elbet ben de 18 yaşımı doldurup çoluk çocuk olmaktan kurtulacağım(!)
buranın çoğunluğunu oluşturan kitle! paso geyik yapan, herhangi ciddi bir konuda en küçük bir eleştiriye tahammulu olmayan, hatta çogunlukla bilgisi, fikri dahi olmayan, yaşı 16 da olsa 46 da olsa abidik bubidik yazılarıyla sozlugu vıcık vıcık çocuk bahçesine donuşturen kişiler!
belirli bir saatten sonra uyumak istemese de anneden uyarı alacak yazarlardır.

salondan anne: oğluumm saat kaç oldu yarın okulun var yat hadi.
okullu yazar: ya puff tamam anne ya bir entry bile giremedim zaten.
pek zeki teyze amcalar tarafından hor görülmeye mahküm yazar kısmıdır.
yazık lan.
aklın yaşta değil başta olduğunu unutmuş eski nesil yazarların tatmin amaçlı kullandığı sınıflandırma.
iyi ve kaliteli yazarım diyenlere, Çoluk Çocuk yazarlar cümlesini kurduran eli öpülesi annelerine teşekür etmek lazım onlar annesinden yazar dogdukları için.
muhtemelen en küçüğünüz olarak söylemek istiyorum ki; sayılara fazla takılmayınız efendim.