bugün

insanın içinde koca bir yumruya sebep olur. Ulasabilsem söyleyeceğim aslında daha neler neler söyleyeceğim ama yok. Hayat çok kısa gurur yapmak için de mutsuz olmak için de. Vakit varken söyleyin bazen bı "seni çok özledim" diyememek çok şeye malolabilir.

Seni çok özledim.
kırılmışsınızdır...
annemi özlüyorum öleli 3 yıl oldu ama özledim diyemiyorum yalnız çok özlüyorum...
Bazen mecburidir.
Uzun zaman sonra birine gerçekten aşık olmuştum. Sürekli en ufak şeyde konuyu ayrılalıma getiriyordu. Bende bunu en son dediğinde kabul ettim.
Birkaç gün geçtikten sonra, bir anda bana zamansızlıktan yakınan kızın başka erkeklerle sarmaş dolaş orada burda partilerken gördüm.
Onu özlüyor muyum ? deli gibi. Ama özlemimin önüne grurum geçiyor. her ne kadar özlesemde artık imkansız olmuşuz.

bazen siktir etmek gerekiyor sanırsam...
zordur ama söylenmesi gerekir. kim bilir, belki o da özlemiştir.
özlemek ne ya. Allah yaşatmasın.ewed
söyleyin. sevdiğiniz, özlediğinizi. sonradan geç olmasın. hayat bu.
Ben şahsen prensip olarak uzun bir süredir kimseyi özlemiyorum. Karşı cins manasında, yoksa özlediğim bir kaç arkadaşım var tabii. Şimdi görür alınmasın keko haha. Seni özlüyorum kız, valla bak.
tekrar 200 pound vermem gerektiği için yapamadığımdır. çok para.
Ne boklar yediyseniz artık...
Kafayı yemekten daha beter. Bence cesaretinizi toplayın içindekilerinizi söyleyin yoksa ipin ucunu kaçırırsınız.
duramam söylemeden ben.hayat bu kadar kısayken hem de.

niye saçmasapan özlem biriktireyim ki içimde. dertler yetmezmiş gibi.
midas'ın kulakları efsanesi yol gösterebilir.
Söylenecekse ruberu söylenmelidir.
söylesen de anlamayacaktır zaten.
Gotu başi ayri oynar diye soyleyemiyoruz.
kalp ağrısı yapar insanda, göz pınarlarını kurutur.

ah ben sana nasıl söyleyeyim deliler gibi özlediğimi, geceleri gözüme uyku girmediğini, bana seni hatırlatan ne varsa yapmaya başladığımı, yağmurda ıslandığımız gün evime geldiğinde kurulanman için verdiğim havluya sinen kokun hiç gitmesin diye kullanmadan her gün kokladığımı... seni çok çok özlüyorum yanındayken bile hemde...
Bazen haketmiyordur,bazen söyleyebilmen için duvarları aşman gerekir, bazende duymaması gerekiyordur.
Söylerse lafının Havada kalacağını düşündüğü için söyleyememiş de olabilir.
Sevdiğinizi sevdiğinize, özlediğinizi özlediğinize söyleyin. Hayat bunları saklamak için kısa, söyleyin daa ne olucuh.

Ulan bir ciddileşemiyorum böyle mevzularda. *
Ozlersin ozlemekten cigerin cikar ama soylemezsin. Ya da soylemek istemezsin. Cunku karsindakine o guzel kelimeyi soylerken, o da sana o cirkin sozleriyle umursamama tavrını ortaya koyacaktir. Ozlemek kotu sey. Özleyipte soyleyememek daha kotu. Yakalim sigaralari.
Bazen söylememek gerekiyor. Söyleyince daha çok üzülüyor insan. Faydası olmuyor.
tam tersi. direk söylerim. bunda utanılacak çekinelecek bişi yok.
(bkz: ölüyorum anlasana)
Sana düşmanın gibi tavır takinip öyle davraniyorsa çok daha fazla koyan olaydır. Konuşsan soylesen kaç yazar sadece kulağı duyduktan sonra.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar