bugün

sindirmeden sıçıyordur efendim.
metabolizması hızlı çalışıyordur.
metabolizması hayvan gibi, sorunsuz, teklemeden, harıl harıl çalışıyordur. her şey iyi hoş da; "ayy ben ne yesem kilo alamıyorum yeeaa" diyen tiplerin ağzına kürekle vurulması farzdır.
enerjiktir efendim, yuruyordur mesela. ara ara yiyordur okuz gibi yumulmuyordur yemege, yag sevmiyordur. cok tuvalete gidiyordur. korkmadan yiyordur gene de alamiyordur. dusman catlatir mazallah.
çok yiyip kilo alan herkes tarafından kıskanılan insandır.
hayattan kendini soyutlamıştır. hiçbir şeyi umursamayarak kendini kandırır. Yıllar onu eskitemez , yıpratamaz ya da değiştiremez.
En nefret edilinen tiksinilen insan türüdür.
en gıcık insan tipi.
az yeyip de kilo alan insanların* kolayca nefretini kazanırlar.
hayatta en gıcık olduğum ama aynı zamanda da en kıskandığım insan tipidir.
yahu içtiğiniz su size hiç mi yaramaz!
allah her kuluna nasip etmiyor işte denilerek imrenilen konu.
metabolizmasi sikici olan insandır. Günde iki ekmek, makarnayı ekmekle, mantıyi ekmekle ve ekmek arası pilav yiyen benimdir. Bu kapasiteye sadece 65 kilo ile çıkıyorum. Ayrıca bunun başlığı vardı. Ve o kutsal başlıkta derdi ki bu insanlar seksi çok severler.

Edit: evet boğa burcuyum.
insanların hem imrendikleri hem de nefret ettikleri insan tipidir.
abur cubur yemeyen insandır. istediğini afiyetle mideye indirir ama yemek arası da atıştırmaz. bu yüzden de kilo almaz.
Kova burcuyum banada olurdu. Böyle kişiler seçilmiş insandır ayrıcalıklıdı.
27 yaşı eşikmiş biz öyle duyduk.
1.83 boyuyla 64 kilo olan insandır.
kıskanılmaktadır. evet, ben de öyleyim hem de bir erkek olarak.
kilo almak istiyorum ama olmuyor.
Kıskanılası insan.
Bu tip insanlar, ortamda birçok kişinin haset etmesini sağlar. Gicikligina bu özelliğiyle herkesi sinir küpü de eder. Katlanamiyorum kendilerine..
çöp gibi bacakları olan, her yeri kırılcakmış gibi duran insandır aynı zamanda.
ben değilim ama bakınız verebilirim.
(bkz: niall horan)
(bkz: enterobius vermicularis)
Çok yiyipte namuslu takılan kızdan yeğdir.
Metabolizmanın gerekenden de fazla çalışması sonucu ne kadar yerse yesin kilo alamayan insain tipi.
yaklaşık 24 yıldır gerçekleştirdiğim eylem. kız olsam çok işime yarardı fakat erkek olunca pek bir katkısı yok arkadaşım. kaldık çalı, çırpı gibi az benim de götüm, göbeğim olsun istiyorum. kışın bende yağlarımla mutlu mesut olmak istiyorum. kilo problemim olsun eritmeye çalışayım istiyorum ama olmuyor vallahi de olmuyor. varsa bir bilen kilo alışverişi yapabilir, deneyebiliriz. şaka bir yana çok mutluyum ben size de öneririm zayıf olmanın en büyük katkısı hareketlerinizi engelleyen her hangi bir problemin olmaması hem de sağlıklı yani denenebilir.