bugün

Seveceği varsa da sevmez. “ SS kuralı “ nazi icadı değil gerçeğin kendisi diye bağırdığım bir an yaşıyorum yine bak. Seveni sikerler, sikeni severler yeğen. Ben iki tarafta da oldum. Bak keyfine her şekil tecavüze uğruyoruz.
Kendini yorarsın kardeşim o da seni sevmez çünkü.
O yüzden yat uyu.
Çok seversen sikilirsin benden sana tavsiye .
Seversen bir kere seveceksin tam seveceksin.işte ozman sever.
seven için konuşuyorum. en zor olanı sevildiğinizi düşünürken bir zaman sonra hiç sevilmediğinizi anladığınız o "an"dır.
https://m.uludagsozluk.com/e/38171960/

ilerdeki kocanı ve çocuklarını düşünüyorsan uzak dur.

Kızların erkeğe yürümesi sadece erkeğin tanasül uzvunu uyandırır. Onun için bir kızın yapacağı akıllı davranış taliplileri içerisinden en iyisini seçmektir. Diğer girişimler telafisi imkansız sonuçlar doğurur.
Buz devri filmindeki sincap ve palamut arasındaki ilişkiden yola çıkarsak bu iş yaş hacı.
Üzülme dostum. Herkes yalnızca bir defa da olsa değer verdiği, umut beslediği şeyden karşılığını alır. O karşılığı veren hayattır. insan hayatı, yaşamayı dibine kadar sever. Hayata tutunabilmek için çabalar. Ve hayat da karşılığını kişiyi becererek verir.
(bkz: Kurt Cobain)
benim asıl merak ettiğim konu insanlarda bu çok sevilme merakının nedeni nedir?
Hadi diyelim çok sevdin, sevildin sonuç olarak elde edecekleri şeyin sonsuz mutluluk olacağını mı düşünüyorlar acaba?
Benim tercihin çok sevilmekten ziyade canını sıkmasın yeter. Bana ayak uydurduktan sonra geri kalan bir şeyin ihtiyacını hissetmiyorum önemli olan bu.
Pardon da siz kimsiniz? Kaç kişisiniz? Sizi siz yapan şey sadece o kişiyi sadece sevme Amaci midir? Yoksa baska gizli bir ajandaniz var midir? Ayrica O kimse sizi neden sevmelidir? Hadi sevdi bu ona ne kazandiracaktir? Yoksa onun size Kuru kuru gurban olmasini mi bekliyorsunuz? Siz manyak misiniz? Neden bir kisiyi grupça sevmek istiyorsunuz?
Sevgi sipariş üzerine olmaması gerekmektedir. Seveceksen sadece sev geç.
görsel
Sevecek kişinin insiyatifine bağlı olan konudur. Malesef her sevgi karşılıklı olamıyor.
ne kadar çok seversen o kadar acı çekersin. acı ve sevgi doğru, sevmek ve sevilmek ters orantılıdır.
çıks sanmam.
Tabiki sever.
görsel
Katiyen sevmez.
Hayır güzel kardeşim gider.
Salak olmayin sevmez.
Saat geç olmuş güzel kardeşim hadi uyu artık.

Tanım: cevabını bile bile sorulmuş bir soru.
Sevmez güzel kardesim sevmek dediğin öyle bir şey değil. Sen çok seveceğim derken kendi kendini yer bitirirsin sadece.
Çok seven çok sikilir ama bu işin Orospusu olur çıkarsın.
hayir.
eger seninle kalmasini istiyorsan ona hicbir zaman hislerinde bahsetme.
Maalesef ne kadar sevsen de olmuyomus be kardeş... Dün Bunu Tecrübe ederek öğrendim
"bir şeyi de karşılıksız yapın lan" derdim ama sevmek, karşılıksız yapılacak nane değil.

asıl sorun karşınızdakinin sizi sevmemesi değil, sizin sevmeyi bırakamayışınız.

sevmezse bas tekmeyi unutmaya bak. piyasa sizi sevecek insan kaynıyor. potansiyelinizi boşa kürek çekerek harcamayın bari.