dünyanın en büyük haksızlıklarından birine uğramıştır. dünyanın en büyük haksızlığı belki de bu olabilir bakmak lazım literatüre. bugün kardan adam yaptım ellerim dondu, yıkıldı bi daha yaptım, bi daha yaptım, ısrarla üst üste kardık karları 3 kişiydik. herkes bıraktı gitti, ben bırakmadım. ağzını, burnunu, şapkasını, atkısını, taktım. bitirdim. sonra baktım. öyle mutlu oldum. sonra herkes beğenip mutlu oldu. benim ellerim herkesin sevinci oldu. sevincimden ayırmak haksızlık, hadsizlik değil mi? severek emek verip bırakır mı insan? bırakmaz, reddedilince biter mi? bitmez. sen sadece reddet. bırak emek versin. reddettiğin adamdır seni en çok seven. değer ver, boşver elalem ne der safsatasını. zamanla göreceksin farkı, sevgiyi...
reddedilmek fastbreakte bir hevesle turnikeye giderken blok yemeye benzer, maç bitti zannedersin ama hep devam eder.
şuan bir yerlerde içiyodur.
Psikolojik bunalım yaşayan adamdır. Rahatsız edici bir kahkahası olur.
Yüksek ihtimal kemalist solcu ateist erkektir. Ancak biz gibiler sadece manevi aşkla yanıp tutuşuruz.
Çok sevmenin bir kadını elde etmek için yeterli olmadığı anlamamış yazardır. Çok seven bir kadın da reddedilebilir. ilişkilerin yürümesi için bir tarafın çok sevmesi yeterli olmuyor. Çok seviyordum neden olmadı diye kendini kahretmek hic doğru değil.
Sadece reddedilmeyle kurtardıysa şanslı bir erkektir..
duygularla oynayan ,kendine resmen eğlence arayan ,kıskanan kıskandıran,sürekli ilgi bekleyen ve de en önemlisi ne evet ne de hayır diye bir cavap verip uzun zaman o saf duyguları içinizde yaşatan zalim bir kıza sırılsıklam aşık olmak ve akabinde bu gerçeği görene kadar yani gözlerinizin önündeki bu saçma perdeyi kaldıracak cesareti bulana kadar uzun bir süre acı çekmek 'adlı' aptal aşık olma durumunun yanında hiç sayılacak bir şey ..

Kendinizden öte birine asla fazla değer vermeyin..
Çok sevdiği halde reddedilmis kadın neden konuşulmuyor? Erkek 2 beyniyle severken kadın sadece kalbiyle sever. Annesi kardesi sevgilisi karısı her seyi olur. Sonra bi anda gümm tekme. Şu sokuk sözlükte bile erkegin sevgisi konusuluyo ya kadının adı bile yok. Geçiniz efendim.
haksızlık falan değildir. sen sevdin diye sevileceksin diye bir kaide yok. biz de her kapımıza gelen kıza güzeldir çirkindir, zayıftır şişmandır, edeplidir edepsizdir, şudur budur demeden evet diyelim o vakit. öyle olmuyo o işler.
Yahu hepiniz dış güzellik peşindesiniz. Hepiniz okulun, mahallenin en güzel kızına aşıksınız. Yani güzel bir kızın peşinde yüz erkek olursa zaten matematik olarakta durum belli. Oysa ahlak ve ruh güzelliği aransa, o kıçı kalkık kızların yüzüne bile kimse bakmaz ama buda bir ıtıkad meselesi.
malesef karşılık bekleyerek sevmiş erkektir. sevginin en güzeli karşılıksız olanıdır elbette ama herkes de kalbini öyle ortaya koyamaz. bu işler zor azizim, madem acısıyla beraber sevemiyorsun, mantık birlikteliğine doğru yöneleceksin o halde.
çünkü o da başka birini çok seviyordur.
ne demek lan karşılık bekleyerek sevmiş erkek ne demek? ağacı, taşı felan sevelim o zaman karşılıksız. nasıl bir mantık bu? biz hasta değiliz. sadece buraya içimizde tutamadıklarımızı yazıyoruz. hasta hasta yorum yapmayın.
Reddedilme lütfu bile yapılmayanları da vardır. Haftalarca umut verilip sonunda benim sevgilim var denilip yani uzatmadan siktirgit git hayde beni yorma denilen erkektir.
insan Zaman'la sever. Sabretsin birkereden aşk olmaz zaten.
siktir et bana dünya da karı mı yok deyip devam etmesş gereken erkektir.

şöyle de bir durum var ki imkansız diye bir şey yoktur
Her seven erkek gibi bir muamele görmüştür.
Sonra onu cok seven bir kizi reddeder. Boylece o kucuk beyniyle o buyuk egosunu tatmin eder
Boku yemiş erkektir.
Bazen cok sevmekde yetmeyebilir tipki en iyi olmanin yetmeyecegi gibi oyunu kuralina gore oynamak lazim hep iyiler kazanmaz beklentileri karsilayan kazanir.
Olmyan erkektir. Belki çok hoşlandığı halde reddedilmiş olabilir. Bir insani sevmek cok farkli biseydir. Opmeden elini tutmadan sarilmadan kısacası duygusal temas olmadan sevgi olmaz.

Edit: bu entrynin 31. Entey olması ne kadar da ironik değil mi?
Niye bana denk gelmez ki.
Çok sevmenin kabul edilmek için bi neden olmadığını öğrenmesi gereken erkektir.
çok sevdiği halde reddedilmiş erkek genelde parasız ve çulsuz erkektir. paranız yoksa ve evde masturbasyon yaparak zaman geçiren biriyseniz siz zaten reddedilmeyi hak etmişsinizdir. Bu yüzden işsizlik maaş sendromundan çıkıp kendine düzgün bir iş ve kariyer fırsatları bulmalıdır ya da yaratmalıdır.
Yazık olmuş erkektir.