bugün

cesitli nedenler dolayisiyla hayattan sikilan insan sifatini edinmis, hicbir seyden zevk alamayan, mutsuz insan sözüdür. akabinde sözlük bana psikolog bul lan allahsiz derse sasirilmamalidir. *
(bkz: bir insan olarak sözlük)
(bkz: yaşadığı şehirde sıkılmış insan)
tarifsiz tek durum sanırım ki..kelimeler hep eksik. anlam boşluğu...
(bkz: bir ben vardır bende benden içeri)
(bkz: bir psikolog olarak sözlük)
(bkz: bir sırdaş olarak sözlük)
sözlükleri günlük zanneden insan repliğidir.
şirinler hesapta mutluydu neşeydi. gel gör sözlük soğuduk şirinlerden. çok mutsuzum lan.
sebebi için (bkz: artık sevilmediğini anlamak)
(bkz: bu da geçer be yazar takma)
(bkz: içelim açılalım zirvesi)*
mutsuzum sözlük çünkü şu aşk denen illet yapıştı yakama bırakmıyor. ilk defa reddedildim. Ölecem kahrımdan.
(bkz: üzülme bu da geçer)
sözlük'ten ''üzme be tatlı canını'' cevabının gelmesi beklendiği durumdur.
(bkz: iddaası tek maçtan yatan adam)
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
yedigim yemekten bile tat almiyorum sozluk.agzima sicayim kendimin.niye dogdum ki?
final döneminin yaklaşmasıyla birlikte, hasıl olan ruh halidir. genelde, herkes mutsuz yani, bunu bilmek belki biraz rahatlatır.
(bkz: Yalnız değilsin yeğen)*
mutsuzluğun büyük kısmı insanın bilinç altından gelir, çok olumsuz çevresel faktörleri tenzih ederim , insan mutsuz olduğunu düşündükçe mutsuz olur. ben olsam mutsuz olduğumu düşüneceğim sürede mutlu olabilecek küçük şeyler yapardım çünkü küçük mutluluklar gün geçirmeye yarar ve bizde gün geçirmek için yaşıyoruz. hiç kimse ebediyen mutlu olmaz. insanlar hep bir üstünü ister, sebebi ise yetinmeyi bilmeyen varlıktır insan. hergün daha fazlası ve daha fazlası. o zaman neden daha fazlası olmuyor diye mutsuz olacağız. kısacası arkadaşlar anlık mutlulukları yakalayabilenler bunu kendine sağlıyanlardan olmalıyız.
(bkz: vay amına koyim)
lan birimizde mutlu girelim şu sözlüğe dediğim ve yakmak istediğim başlıktır.
lütfen aq ben mutsuzluğumu unutmak azaltmak için giriyorum sözlüğe neden bunu körüklüyorsunuz e vijdansızlar diye her sözlük yazarının yakasına yapışasım var şuan.
anladık mutsuzuz, bizde mutsuz yaşarız aq.
evet çünkü çoğu zaman doğru olduklarını düşündüğüm şeyler yanlış gidiyor,yanlış kişilere gereksiz değerler veriyorum.iyi niyetim bazen bana zarar verebiliyor.
annemin uluyan köpeklere de dediği gibi; git kendi başını ye!
metropol insanı için içinden çıkılmaz durum. kalabalık içinde güler eğlenirsin, bunu yapman için bir zorundalığın da yoktur aslında ama en azından o şekilde kendini kandırmak bile iyi gelir sana. yoksa imkanı yok hayat çekilmez. hangimiz mutluyuz ki. ölmüş olma fikrini zihnimizde canlandırıyoruz, gideceğimizi düşündüğümüz yer daha da mutsuz kılıyor. en iyisi düne bakmadan, yarını da düşünmeden anın tadını çıkartmak. mutsuzluk ağır bastığında yapman gereken tek şey soğuk bir bira içmek. şimdi her şey güzel.