bugün

Abi iyilik yapmak ister, arada ısmarlamak istersen ibanı özelden yollayabilirim.
Bakın ben bir normal insanın içtiği gibi içmiyorum. Bunun daha üstü yok, daha üstü refüj.
Çok canım sıkılıyor, çok param gidiyor.
Üzgünüm her şeye.
son zamlardan sonra artık yapılamayacak eylemdir kendileri. en güzeli çocukken 2 birayla sarhoş olmaktı.
Hüzünle huzuru taşımaktır omzunda. Makbetten alıntı yapacak takati kendinde bulamamaktır.
Düzenli olarak her hafta bu sebepten alkolü bırakıyorum.
Çok içmekten ziyade sürekli içmek daha kötü. Alkol bağımlılığı iyi bişey değil. Maks 50 sene ömür biçiyorlar.
gerçekleştiren kişi 18 yaşından büyükse içenden başka kimseyi ilgilendirmez.
Buyrun benim.
Vucudun feveran hale gelmesidir. Her bir hucrem yenilenmek icin can atiyor. Midem yaniyor ve tum gozeneklerim terliyor.
görsel
ünlü bir şair:
bütün mesele içmek veya içmemek değil
içince küçülmemek küçülünce içmemek" der
günde iki litre ice tea şeftali içiyorum artık iğrenme sınırındayım. ama başka içecek de susuzluğumu gidermiyor. diceklerim bu kadar sevgili mümin kardeşlerim.
Günü tuvalette geçirmektir.
Yapılacak yorum ne içildiğine göre değişir.
çok çişe götürür.

(bkz: çay)
kendini sürekli bitmek bilmeyen tuvalet sırasında bulmaktır.
devamında çok kusmayı getirebilir.
umut sarıkaya'nında belirttiği üzere efesin istatistikleri ortada 9 bira içtim diyen 3 bira içmiştir. (bkz: çok içmekle övünmek)
candır.
içmenin sabahında bir daha içersem diye başlayan cümleyi kurmaya sebebiyet veren eylemdir.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: zom olmak)
bazen ihtiyaç olan durumdur. yüreğin yükü hafiflesin diye bir nefes olsun es verebilmek adına hayata, içmek lazım gelir. şerefe gençler.
içilen sıvı suysa faydalı,gazlı içecekse zararlı alkollü içecekse daha bir zararlı eylem.
acele edilmemesi daha çok içmek için kasılmaması gereken durum. Zira öbür tarafta çok zaman olacak.