bugün

megolaman devamlı ben butonuna basan yazarın hali
(bkz: var mı benden uzağa)
süperim ben kim tutar beni * manasına gelen söz grubudur, cümledir. ayrıca şımarık insan nidasıdır.

örneğin ben süperim *
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
(bkz: kahretsin bügün yine süperim ya)
(bkz: beni sevmeyen ölsün lan)
(bkz: sen öyle sanıyon) *
ancak sezen aksu nun yazdığı şarkıları dinlerken söyleyebileceği söz.
g*tü kalkmış yazar modeli.
(bkz: narsist)
(bkz: cok pis yazarım)
(bkz: fena yazarım fena)
(bkz: yaklaşmayın yazarım) ***
kendini beğenmenin son noktası, böyle biri görüldüğü anda koşarak kaçılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.
gerilir gerilir sana bir yazarım kahrolursun diyebilen yazardır.
heyt be, babanda mı yazardı senin diyerek kendi kendini gaza getiren yazarın gazlı cümlelerinden biri.
bi gaz almışsınızdır ki allah allah. hemen şu konuya başlık açayım, dur şurayada entry gireyim, şu başlığı açana laf sokayım derken bir anda 5 gün çaylaklık cezası alarak kendinize getirilirsiniz.
çok güvendiği entryleri tek artı oy alamayınca 'ama sözlük ahalisi anlamıyor, ya da bana düşmanlar' şeklinde devam edebilecek cümle.
yazdığı yazıları sözlük milletinin insanları çoğunlukla okuyunca havaya giren ve akabinde her yazdığı yazının okunacağını düşünen sözlük yazarının kullanacağı nadide cümlelerden birisi...
(bkz: nerde kaldın tevazu)
(bkz: çok güzel yazıyorum gibi geliyor bana)
(bkz: kahretsin)
cezmi ersöz ün her yeni yazısının ardından kendini telkin yöntemi.
kibrin ifadesidir. kim ki bu lafı söyler, gösterdiği çabayı kibirle lekelemektedir.
%95 güven düzeyinde istatistiki olarak anlamlı olarak , yazdığım 100 yourumun 80 inden sonra kurduğum cümledir.