bugün

Armudun iyisini ayılar yer sözünü kanıtlayan erkektir.
fakir erkeklerin epeyce zoruna giden erkektir.

hayır adamın parası var parasıyla mutlu ediyor belki karısını... sizde yok diye mi kıskanıyorsunuz? kafanız var, çalıştırın ve kazanın paranızı. o zaman istediğiniz kadın sizin olsun. dünyanın kuralları böyle, ben koymadım.
penisine güvenen erkektir.
(bkz: halis toprak)
normaldir. çirkin şansı vardır belkide ya da çok zekidir. veya yatakta iyidir adam, gerçekten de kadın adamın adamlığına vurulmuş olamaz değil mi? bu ihtimali de düşünün. adam kadına kadınlığını tam anlamıyla hissettiriyor ise kadın adama divane olur.
cüzdanı yakışıklıdır.
Enpara nokta kom!
Ben ve sevgilimin gelecekteki durumu. Çok da mütevaziyimdir.
Çok güzel kadina sahip olamayan tipsizlere dert olmuştur.

Bunlarin geneli zengindir.
Olum, bizim erkeklerden de kızlardan da bir bok olmaz yemin ederim.

Adam sabah akşam bulabildiği her platformda ağlar durur; zekiyim, kültürlüyüm, tipim idare eder ama param yok bu yüzden sevgilim yok, kızlar pis, kızlar kaka olur. Sonra da sokakta tipsiz erkeğin yanında güzel bir hatun görmeyedursun hemen erkekte kendi sahip olamadığı bir mülk arar ve yaşanan durumu paraya yorar. Arkadaş siz değil misiniz sadece tipiyle prim yapan hanzolara ifrit olan, siz değil misiniz modern dünyada anatomik üstünlüklerin zihinsel üstünlüğün önüne geçmesine karşı çıkan ?

Sizden bir bok olmaz amına koyayım ya.
iyi pompiş yapıyordur.
zengin erkek.
Boynuzlanma ihtimali sürekli cebinde olan erkektir.
Zekidir.
Parası olan erkektir. Ömür billah o parayı kaybetmezse her kapı yavaştan açılır.
kervan yürür, ürüyen it sayısı bi şey değiştirmez.
komşumdur kendisi. ne ballı pezevenktir o.
çok küfür yer.
doktordur. şimdi dağılın.
neyi olduğunu asla bilemeyeceğimiz erkektir. kadın işte bu, gider bazı adamın parasından, bazı adamın sevgili şefkatinden, bazı adamın zekasından, bazı adamın çükünden, bazı adamın baba gibi şefkatinden etkilenir gider o adamla evlenir ve biz asla '' ne bulmuş lan bunda acaba'' sorusunun asıl cevabını bilemeyiz. çünkü kadın o zayıf noktasını göstermek istemez, göstermez. çok bi ahmet altan'ım bugün.
(bkz: marko jaric)
kader bir kere de olsa, onun yüzüne gülmüştür.
o sıradan bir rus, litvanya, polonya veya macar erkeğidir. belki farkında bile değildir durumun.
(bkz: başbakan)
(bkz: kız güzelde oğlan maymun)