bugün

Güzele herkes aşık olur. Ben de olurum. Sıkıysa çirkine aşık olun
Gönül severse goze güzel gelir.
zaten aşk hormonal olduğu için güzele yönelme fazladır ve insanın aslında aşk diye kutsadığı şey de ikiyüzlülüktür. hep cillop gibi karılara aşık oluyoruz zaten.
ben de öyle yapıyorum. sonuçta içimde olan daha uzağa attırma isteği beni buna mecbur kılıyor ve vücudumda olan kimyasal tepkimeye direnemiyorum. hormonlar bedenimi ele geçiriyor.
zaten aşk hormonal bir şey eğer öyle olmasaydı amcamıza da aşık olabilirdik. sen hiç amcanı arzuladın mı? dudaklarına yapışıp öpmek istedin mi?
yok. umarım yoktur böyle bir şey yani.
Tanıdığım imamlar ve hocalar; güzelliği yerinde olmayan, diğer erkeklerin beğenmediği lakin ahlağı ve dini bütün kızlarla evlendiler. Allah rasulu " dini ve ahlakı için nikahlanınız" dediği için!

inanmadıysanız son 10 yıldır imamlık ve hocalık yapanlara bakın! Hoca veya imam olmadan önce evlenenlere demiyorum ha!
Genelde çevre ve iç ses 'o sana bakmaz' diye diye bu aşığımızın az olan ümitlerini tamamen yok eder.

inanın öyle çirkin erkekler muhteşem bir özgüvenle kizimiza yazılıyor ki, asla milletin laflarına bakmayın. Bakar mı bakar...
Kızlar asla olunacak kişi olamayacam diye düşünmeyin eğer karşînızdaki size bir şeyler hissediyorsa zaten siz onun gözünde en güzel kız olursunuz.
kız çok güzel olduğu için genelde görüntüsünü fiziğini beğendiğiniz, aslında aşık olmadığınız düşünülecektir. aldırmayın efendim. gönül illa boka konacak diye bir şey yok.
Yine hanginiz ?
Benim icin zor olandir. Kendim adina konuşuyorum asiri guzel kizlardan pek etkilenmiyorum. Onemli olan tatlilik ve bazi ince seyler beni etkileyebilmesi için. Hem guzel kizin derdi cok oluyor yazan edeni bakani hic bitmiyor. Zaten takintili ve zor guvenen biriyim benim icin epey sikinti doğurur. Yalniz tatli ve deli bir kadina asla hayır diyemem.
o işin derdi tasası da çok olur dikkat etmek lazım.