bugün

sözlükte gizli cia sayfasında ki yedinci buton. merak etmekteyiz.
login olunduğu halde üye girşi butonuna tık edildiğinde çıkan ve ancak azılı hacker'ların girebildiği cia'e ait gizli sayfada çıkan hedelerden biri.
şakacı sözlüğümüzden bir adet şakadır. şimdiye kadar bir kere başa gelmiştir. çok hızlı hackerim lanet olsun.*
insana ne oluyo lan wikileaks e mi girdim diye düşündüren sayfadaki yedinci bağlantı. Sıçıttırdınız lan gece gece*

edit: o değil de uyku tutmadı telefondan sözlüğe girip de bişeler okuyayım dedim, girmez olaydım. * bi an dünyam karardı, ya telefonum hacklendi ya da sözlüğün cia ile bi bağlantısı varmış da sonunda ortaya çıkmış sandım o mahrur gözlerle bakarken telefon ekranına.. şaka lan şaka diye bi ses çınladı beynimde o kötü adam ** kahkahasıyla ve kendimi yataktan fırlamış ve bilgisayarın power düğmesine basarken yakaladım. sonuç mu; burdayım işte bilgisayar karşısında bir zombi gibi oturmaktayım.*
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: talabani yle konuştum beyler haberler iyi)
sözlükte bulunan hiç entry girmemiş çaylakların "çaylaksınız" kısmında nickinin sonunda edit yazan bir butona tıklayınca çıkan cia sayfasının 7. maddesi. neler oluyor?

--spoiler--
buraya ekran görüntüsü gelecek.
--spoiler--
gizli cıa sayfasındaki butonlardan 7. sırada olanı.
ırakın işgalinden sonra sünni arapların şii irana karşı kışkırtılacağını içeren ve akp nin bölgedeki taşeronlardan biri olarak belirlendiği raporlardır...
dick cheney ibnedir. burdan ilan ediyorum.