bugün

çok yakında vizyona girecek olan, "çok güzel hareketler bunlar" ile tanıdığımız bkm mutfak ekibinin film projesidir.

edit: mart 2010'da vizyona girecekmiş.
bkm mutfak ekibinin senaryosunu yazdığı, ozan açıktan'ın yönettiği tam gösterim tarihinin 29 ocak 2010 olduğu film.
2009 yazında şekillenen senaryoda ağırlıklı olarak eser yenenler, ibrahim büyükak, oğuzhan koç, zeynep koçak imzası görüleceği duyumları alınmıştır, zamanla eksik/yanlış bilgiler düzeltilebilecektir.

henüz yapım aşamasındaki web sitesi için:
http://www.cokfilimhareketlerbunlar.com
Ön Tanıtımı : http://www.youtube.com/watch?v=xrzOEABbNeo
http://www.renkhaber.com/...nlar__geliyor_/15289.html
merakla beklenilen bir filmdir.
bkm mutfak ekibinin sözlüklerden çaldıkları esprilerin ne kadarını beyaz perdeye uyarladıklarını görmemizi sağlayacak olan film.
yeni fragmanı çıkmış bkm filmi. daha çok bkm mutfak filmi. hayırlı olması dileğiyle...
http://www.fragmanpark.co...k+Filim+Hareketler+Bunlar
fragmanından aldığım ilk izlenimlere göre çok da abartılmaması gereken bir film olmakla beraber fragmanda yaran, hatta biraz fazla güldüren bir yeri bulunamamıştır.. tabi izlemeden detaylı yazamayız...
fragmanıyla komik olacağını belli eden bkm mutfak filmi.
fragmanından anlaşılan değişik ve güzel bir komediye benziyor.
26 mart 2010 da gösterime girmesi beklenen bkm yapımı bir diğer müthiş komedi filmi. bkm mutfak oyuncularının tam kadro boy göstereceği yapımda, ufak skeçlerden büyük bir film yaratılmış, bir de içine çokça görsel efekt katılmış, komedisiyle de yine fark yaratmayı şimdiden fragmanıyla dahi garantilemiş şüphesiz ki gişe başarısıyla da yine kendinden söz ettirecek olan çok güsel bir harekettir diye düşünmekteyiz . merakla bekliyoruz.
türk sinemasına omuz vermiş gönüllü yeşilçam emekçisi, arkadaşımız bu kadar uğraşmış, başlığı gözümüze sokmuştur, başlığı gördük, fragmanı beğendik, filmi izleyeceğiz, sıkma canını.
fragmanı en komik yerlerinden seçilmeyen film. fragman ın verdiği bilgilere dayanarak bir konu üstünde gitmiyor film. oyuncular yine farklı farklı karakterler olarak karşımıza çıkacak. bu sefer hıyarlı babayı beyaz perde de görme fırsatı bulucaz. tek sevindirici taraf yılmaz erdoğan ın olmamasıdır. eğer espriler belaltı ve ilkokul seviyesinde olacak ise ki biraz öyle gözüküyor. film in ilk yarısında çıkabilirim.
recep ivedik mantığıyla yapılan film ama ivedikten daha kötü olacaktır. demedi demeyin çok boktan bir film geliyor.

#6544496 demiştim zamanında gördük.
tvde yakaladıkları reytingi, sinemada gişeye çevirmek isteyen BKM'nin son filmidir.
fragman ''iyi bir film geliyor'' diyor, bakalım.
efendime söyleyeyim aslına bakarsanız fragman yorumculuğu yapmaktan hoşlanmam belkide beceremediğim için hoşlanmıyorumdur ama fragmanda biraz akarken dolduralım gözünü gördüm ve çemkiriyorum ama bu çocuklar genç ve imkanları varken projelere saldırmalarını da alkışlıyorum...

sitelerindeki yazılarını okuduğumda ortaya çıkan '' rolleri eşit dağıttık.'' fikrini uygulamak müthiş bir matematik ve kurgu dehalığı gerektirmektedir. bunu söylerken bunu planlayan kimdir? ne kadar becermiştir? yoksa sadece montaj öncesi doğrusu mudur? meraklarımdan başka bir heyecan yaratmıyor. ama dediğim gibi sırf bu zor işin altından kalktık iddiaları merakımdır gerisi... tv'de çıkardıkları işten fazlasını göreceğimi snmıyorum ama gişeleri iyi olacaktır.
sırf hıyarlı baba için bile yüzlerce kez fragmanı izlenir dediğim film.*
fragmanı ile yarmış, önümüzdeki hafta vizyona girecek olan film.

edit : en güzel yerlerini fragmana koymuşlar lan. vay adiler. bok gibi bir film gitmeyin paranıza yazık. bira falan alın için. sarhoş olunca daha fazla gülersiniz.
(bkz: çok bku çıktı hareketler bunlar)
belirgin bir konuya sahip olmayan komik bir gişe filmi görüntüsünde olan film.

ama gidin izleyin eğlenin ...
Bir çok farklı konuyu nasıl bağlıcaklar merakla bekliyorum. Normal programlarından pek bir farkı yok gibi karakterler kişiler espriler aynı. Ancak bir emek var ortada ayrıca fragman arkdaşların dediği gibi değil son derece iyidir en azından gidelim bu filme dedirtmektedir.
bütün ilk ve ortaöğretimlerin rehberlik hocaları eşliğinde gezi düzenleyip izleyecekleri film.
gencturkcell indirimi hatrına izlenebilecek bir filmdir, fragmanı da fena görünmüyor açıkçası.
an itibariyle websitesi kafayı yemiştir. fragmanı tıklıyorum ersin korkut'un resmi açılıyor.
yarın akşam kanyon da galası yapılacak olan filmdir. cuma günü gösterime girmesiyle kitleleri sinemaya yönlendireceği şüphesizdir. *
merakla beklenen filmdir. umarım beklendiği kadar güzel ve komik olur.