bugün

hayatı çok da sevmeyen, çok da anlam yüklemeyen , ekseriyetle efkarlı olan tiryaki. içenler bilir, bir sigara o kadar çok şeyi bastırıyor ki. hatırlamak istemiyorsun. unutuyorsun bir zaman sıkıntılarını. burada ergenler gibi sigarayı övmek de değil maksadım. bu biraz psikoloji işi. bir erkekle kadının aynı psikolojide sigara yaktığını da düşünmedim hiçbir zaman. çok fazla sigara içiyoruz. bir sürü sebebi var. çok fazla beklentileri var insanların. çok fazla hayal kırıklığımız var. çünkü nereye elimizi atarsak kurutuyoruz. sarılıyoruz sigaraya. bir şeyler ters gidiyor yine ve daha fazla içiyoruz. ayakta kalabilmek için. çok sigara içen adamlara dikkatle bakın, hayata ciddi ciddi gider yapmışlar,gece gündüz müslüm baba dinlemişler, sevmişler, sevilmemişler, muhabbeti, samimiyeti hiç kaybetmemişler. azaltmaları lazım, bunun da bazen farkındalar.
Erken yaşta ölecek olan erkektir.
sesi efsaneleşecek erkektir. ciğerlerinden büyük küfür yiyecektir ama.
Zengin erkektir. Fakirlerde içer ama prestij içer.
bilmeli ki sigara yalanci dost, sinsi dusmandir.
Günde 1.5 paket ile dahil olduğum erkek tipi.
çok fazla sigara içmemesi gereken erkektir. kendisine sigara içme demiyorum ama günlerce beklemiş dolu küllük gibi kokmasın lütfen. bunlardan bir tanesi yüzünden girdiğim sınava odaklanamadım bugün.
koray avcı dinliyordur.
astım başlangıcına sahip olabilir.
Bu dünyada sen olmazsan kimse olmaz alkol sigara ve uyuşturucunun katkılarıyla
Sperm sayısında azalma olduğu gerçeğini idrak ederse belki azaltacak erkektir. Yoksa sesi gitmiş, ciğeri mahvolmuş, dişleri sararmış, gırtlak kanseri olmuş, küllük kokmuş engel değildir.
(bkz: içerim işte dünya güzeli)

(bkz: burnumdan da veririm ağzımdan da üflerim)
http://c11.haberself.com/...erself/206/7/141157_m.gif
oto sanayideki mahmut abidir.
gebereceğn gebereceğn.
tez zamanda gitmesi dilegiyle. hiç sevmiyorum şu sigara içen insanları arkadaş. heleki haddinden çoksa.
özenti çoğu ama hayırlısı.
kendisine eşlik edebileceğim erkektir.
Cok fazla sigara icen kadinla ayni haklara sahiptir.
Evde sarıp günde 2 paket içen arkadaştır ayrıca nargilesi de var.
oha oha ölmesi dilenmiş lan çok sigara içenlerin..asıl senin gibi sigara içmeyip'ben doğruyum' tribindeki yavşaklar sevilmiyo normal hayatta,azala azala bitseniz de kurtulsak amk
Pis kokan erkektir.
bir de trenden otobüsten inerken, dersten çıkınca daha merdivendeyken ağzına sigara koyanları vardır evlerden ırak.
dünyanın en itici insanları olabilirler.
Benden uzak Allaha yakın olasıca erkektir. Ya yüzüne bakınca küllük görür insan. Zaten içmeyene acaip pis geliyor o sinmiş koku. Bunun bakımla ilgisi yok yani içen kokuyor.
Gebersin.

Yok lan gebermesin, cok seviyorum elimde değil.