bugün

Ülkemizin hala ne kadar içler acısı olduğunun kanıtıdır. Çok uzuldum cok..
ekonomik krizin derinleşmesiyle bu tür olaylara daha çok şahit olduğumuz gerçeğidir. TBMM önünde kendini yakan adam mı dersin yoksa urfada iş istediği bulmadığı için kendini yakan adam mı dersin.
la ne 2 yüzlü heriflersiniz

-yandaşın milyarlarca borcu tek kalemde silinir

-saray üstüne saray, uçak üstüne uçak

tık yok

bu başlıkların altına

kahrolsun kapitalizm.

vatandaşı olmasak çok eğlenceli memleket aslında.
Kendini öldürerek çocuğuna pantolon alabilmiş midir? Hayır.

Çocuğunu yetim bırakarak ona Pantolon alma ihtimalini de yok etmiştir. Duygu sömürüsünü bırakın ciddi olun.
şatomda ejderha smothisi içerken matbuattaki

bu habere denk geldim, ipek fularım uçtu

boğazın serin sularına karıştı, hemen kalktım

şükür nemaazı kıldım. intihar etmek dinimizde

çok günah. ne vardı sanki el partiiyyül beyzanın

ilçe örgütüne kayıtlı nefer oluverseydin

vurgunlardan bir parça da kapar düzineyle

pantolun alabilirdi, doğrusu intihar etmek

çok büyük günah. amen. hedef 2023.

gavurlar kafirler bizi çekemiy

reyiz hepsini hizaya sokacak. yersen tabi.
(img:#1740739)
Böyle insanlar iyi ki var.
oyundan çıkarak çocuğuna büyük bir travma yaşatmış olabilir. o çocuk bir ömür boyu suçluluk duygusu hissetmeyecek mi? ben de, sen de ve herkes de babasından bir şeyler istemiştir ve yerine getirilmediği pek çok zaman olmuştur. büyük bir mahcubiyet hissediyor olabilir doğal olarak ama pantolonsuz bir çocuk her zaman, her durumda babasız bir çocuktan daha yeğdir.
Malumun ilamıdır.

Bu arada hala gelmedi mi tescilli orospu çocuğu “bunun üzerinden akp ye yükleniyorsunuz” diyip koyduk diye seçim videosu paylaşan?
Ehonomi çooh iyi diyen güruh, ülke güllük gülistanlıkmış gibi davranan, yaşayan, çıkarları uğruna halı motifi izleyen embesil tayfanın görmezden geleceği talihsiz babadır.

O babanın saçının tek teline kurban olsaydınız keşke!

Bugün ülkede bir " insan" öldü!
Bayraklar yarıya insin, matem tutalım!
Ağlayalım halimize
Evet akp zamanında olmuş mesela bakın 2002 öncesine kişi başı milli gelir 40.000 dolar. bir tane fakirlik veya intihar vakası bulamazsınız.
Burada suçu akp ye atan ve insanlık duyarı kasan hiç bir insanın samimiyetine inanmıyorum. Siz de biliyorsunuz ki intahar eden adam umurunuzda bile değil. Ve böyle vakaların daha da artmasını istiyorsunuz. Maksat ak partiye bok atabilecek yeni ortamlar doğsun. Sizin ben insanlığınza tüküreyim.
Bir çok sebebin getirdiği buhranla maddi yetersizliğin verdiği sıkıntının çıkış sebebi olmuş sanırım ama üzüldüm gerçekten bakıldığında böyle güzel insn görmek bu devirde yok denecek kadar az. üzüldüm çok üzüldüm ne umutlarla kurulan bir evlilik ne düşüncelerle oluşan bir yuva ve ardından gelen zorluklarla baş edememek.Allah sabır versin çocuğa((ki hayatı boyunca hiç unutamayacağı bir travma olucaktır bu))
Kimi kendine uçak alır.

Kimi oğluna pantolon alamadı diye intihar eder.

Ulan arkadaş ya.

Şaka gibi bi hayat.
http://www.uludagsozluk.com/e/40290210/

aha geldi embesil..

izmirde anlattığı meseleye ancak kuşlar inanır..

hani bu ülkede yaşamasak yiyeceğiz.. birinin yandaşı olmayınca o anlattıkların la fontain’den masallar olarak kalıyor..

kanser kıza bakanın 3 kuruş parayı eline sıkıştırıp siktir çektiğini ne çabuk unuttun..

ulan her insanla tartışır konuşurum da karaktersize tahammülüm yok.. maalesef dayanamıyorum..

ayrıca sözcünün haberini de kafası almamış, kendi neşriyatına göre yorumlamış..
intihar eden bir insandır. sebebini bilmiyoruz. haberi, insanları ne düşünmeleri ve ne hissetmeleri gerektiği doğrultusunda yönlendire yönlendire, duygulara oynaya oynaya vermişler. rahmetlinin feysbuk hesabına göz attığınız zaman, bir pantolon dahi alamayacak durumda olmadıklarını gayet net görürsünüz. çocuğuna pantolon alamayan insan, avm'lerde, kafelerde, eğlence alanlarında ailesiyle birlikte gezecek maddi olanağa da sahip olmaz mantıken bakıldığında. adam evde yemek yemiyormuş resmen. dışarıda yiyip içerken çekilmiş bin tane fotoğrafı var. geride bıraktığımız yazı baya gezmede tozmada geçirmişler. tatile gideceğine, çocuğun yakında okulu açılacak şu parayı da kenara koyalım diyememiş mi? mesele, çocuğuna pantolon alamadı yazık meselesi değildir. çocuğuna bir pantolon bile alamayan ailelerle dalga geçer gibi, olayı çarpıtmayın bence. neyi savunduğunuz neye muhalefet ettiğiniz hiç umurumda değil. ben yalandan ve duygu sömürüsünden hiç hoşlanmam. tabii işine geldiği için bu tarz haberlere, önünü ardını araştırmadan, sorgulamadan atlayıp neyin ne olduğunu anlasa dahi ideolojisini haklı göstermek adına duyar kasan insanlardan da hoşlanmam. çocuğu derse almayan öğretmeni katilmiş gibi zan altında bırakmaktan başka bir şey değil bu yaptığınız.
Bende de oldu, daha bugün babamla aldık pantalonu. O şerefsiz müdür yardımcısı yakalıyor sürekli. 60-70 lira az para değil. En kötu Pantalon bile 60 lira. Allah rahmet eylesin.
okulda maalesef çoğu zaman işler böyledir.
doğu illerinde farklı manzaralarla karşılaşmak mümkündür.
hiç bir partiyi kesinlikle savunmam net. icraat nedir ona bakarım baştan söyleyeyim.
haberi öncelikle tamamen okumanızı tavsiye ederim.
öğretmenin yaptığını ayrıca tartışırız fakat pantolon alınmış.
adamın çalışamama sebebi geçirdiği kaza olarak belirtilmiş.
işsiz kalmasının iktidarla veya muhalefet partisiyle alakası yok.
adam savaşmak yerine pes etmeyi tercih etmiş. psikolojisini anlamak mümkün değil.
adam kredi ödediğine göre bence maaşında sıkıntı yoktu çalışırken.
fb maçına gitmiş görünüyor resimlerde. bedava bilet bulmadıysa o maça gitmek yol+bilet+yemek olarak hesap edecek olursak 2 kişi en az 300 tl.
lcw'de pantolon 50 lira desen 6 tane alırsın. (net fiyat bilen aydınlatabilir.)

allah geride kalanlara sabır versin. çocuğu daha zorlu günler bekliyor maalesef.
sözüm ona mazlum milletlerin ayağına paspas olan türk hükümetinin kendi ülkesindeki mazlumları elinin tersiyle ittiğinin göstergesi olan baba.
Baba gururuna yedirememiş ben olsam bende yediremem ama çözüm intihar değildir. O çocuğun psikolojisi ne olacak şimdi baba intihar ederken bunu da düşünmüş mü? Babasız büyümenin zorluğu, eksikliği diye bir şey de var.
Çocuğunun hayatını bir hareketi ile mahveden düşüncesiz adamdır.
görsel
Yazık...
Çocuğunun hayatının geri kalanını daha da zor hale getirir. Baba dağ gibidir gölgesi bile yeter bazen. Allah korusun yatalak bile olsa çocuğunun başında olmalı bir baba, mezarda olmak ne kurtuluş ne de çözüm.
Fotoğrafları gördükçe içim burkuluyor anasını avradını sikiyim adaletinin dünya.
https://twitter.com/kacsa...tatus/1043543403269705729
intihar eden adamın eşi "çocuğuma bir pantolon alamadıysam yaşamanın anlamı yok deyip astı" diyor ama valilik "yok canım, intihar psikolojik" diyor.
şovmendir. tek amacı gündem olmaktı ve başardı.