bugün

çocuklar sadece doğar. gerisi sizin saçmalıklarınız.
ulan en az bir yaşına kadar konuşmayı bile bilmezler.
daha altı bezlenen çocuğun ne dini olur? manyak lan bunlar!
(bkz: Her kuşu siktik bir leylek kaldı)

Evet arkadaşlar.
baban neyse sen de o'sun. başka açıklaması yok bu işin.
çocuk ateist doğuyorsa demekki ateistler bir bık bilmez konuşamaz ve muhtaçtır. yürü boklu popo seni.
kişi büyüdüğünde illa bir şeye inanma ohtiyacı hisseder bence. ama ateiste kurandan ayet vermeyi saçma buluyorum. adam inanmiyorum diyor sen allah böyle diyor diyorsun.
Kesinlikle Ateist(tanrı tanımaz) doğduğunu düşünmüyorum. Bebekler bir şey olarak ve bir şeyin bilincinde olarak doğmazlar. Bırakın ateizmi agnostik bile olamazlar. Bir şey olmak için onu bilmek lazım(müslümanlar burada gümlüyor ama ben onu demek istemiyorum). Islâm fıtratına göre doğmada aynı şekilde islam bilincinde ve islam inanışında olan insanların görüşüdür.
Dogar.
Gelisir.
Akil erdirir.
Ve secim yapar.
Basittir.
Zor olan kisim cografi bolgesidir.
Bae'de bir arap belkide abd'de bir katolik.
Aslina bakarsan dinler sonucu sistemde yer bulur.
Dinler belirleyicidir.
islama göre her çocuk islam fıtratı üzerine doğar.
önce çocuk nasıl yapılır konusunu irdeler sonra toplumun inandığına inanır, yani çocukları leylekler getirir gibi masallara.
Akılları inancı, imanı kurtarmadığı için tevhitden sorumlu tutulmazlar. Çocuklar Ne zamanki genç olup kuşları ötmeye başlarsa işte o zaman sorumlu tutulmaya başlar.
çocuklar saf, tertemiz doğar sonra aklını fikrini din bürümüş ebeveynler girer devreye. hiç bir çocuk hiç bir dine mensup değildir.
Şambriyel dinine göre her çocuk şambriyel dininde doğar ama ailesi kevgir dinindeyse kevgire döner, badılcan dinindeki ana baba çocuğu badılcan olarak yetiştirir. Ancak, hepsi pratikte para dinine tapar.
Bayır aneist doğar .nihayetinde ebevyn canlıya bağlı bir memeli hayvan.