bugün

Kızlara hava atmak için maçta gol atmaya çalışırken zeminin kaygan olmasından dolayı kayıp yere düşmek.
Salıncaktan atlama yarışmasında havada bisiklet çarptı. Gözleri kapatmamak lazımmış.
anneme bana aşık olan çcoukları şikayet edip git anneleriyle konuş diye zorluyordum. sen kimsin hadsiz bana aşık oluyorsun hahaha
Abimle evde futbol maçı yaparken kaleyi vitrin olarak belirlemek büyük salaklıktı.
balkondaki gidere işemek.
en saçması yağmurda uzayacağına inanarak ıslanmak olsa gerek.
fırından yeni çıkmış köy ekmeğini minder sanarak üstüne oturup bir hafta kırmızı götlü babun gibi gezmek.
ilkokulda hoşlanılan kişiye tekme atmak, saç çekmek gibi şeyler.
içi arı dolu arı yuvasını çomakla karıştırıp arıları kızdırıp kaçmak.
not:kaçamadık.
Babamın pahalı saatini emniyet genel müdürünün kafasına 5. Kattan atmak. Babama kızamamış ama nöbet kitlemişti galiba. Keşke kafasına işeseymişim. Ah ahh.
Plastik çubuğu şeker sanıp yalamam.
2. sınıftaydım. sınıftan bi çocuk seni seviyorum demişti. aşırı paniklemiştim büyümek böyle bişey mi ben napıcam şimdi diye. okul çıkışı eve giderken tebeşir götürmüştüm, nihayet video kasetlerden senelerdir çevir döndür ezberlediğim türk filmlerinin ilk meyvesini yiyecektim; tebeşir tozunu suya karıştırıp içtim ki yeşilçamda yaşıyor olsaydım ateşimin yükselmesi ve annemin beni o halde okula göndermemesi gerekirdi.

lakin hiçbişey olmadı, tebeşirli su içtiğimle kaldım, yine okula gittim.
Ne işe yaradığını bilmediğimiz bir şeyi kurcalamak ve sonunda başımıza bela sokmak..
görsel
kaldırım taşlarının beyaz olan tarafından giderdim beyaz olan taraflar çok olduğunda kazandığıma inanırdım. Her yolda yürüdüğümde aynısını yapardım.
Cheetos cipsleri yalayıp birleştirirdim.
Küçükken soyadı aynı olan herkesi akraba sanırdım... Hatta soyadı Bingöl olan bir kiza yavuz Bingöl sizin akrabanız mı diye sormuştum....
silgi yemek,uç yemek.
Balkonda yıkanmak.
yavaş geçen kamyonun arkasına asılmak ve hızlandığında sonuna kadar g*t korkusu yaşamak.
Gobegimdeki yaglari icinde odun yanan demir dokum sobaya gobegimi dokundurarak eritebilecegimi dusunmek. Denemistim! Sonuc hic hos olmamisti...
Hareket halindeki arabaya koşarak çarpmıştım yan kaportadan. Tam bir şuur kaybı anıydı benim için. Kaşım açılmıştı.
parıl parıl parlayan, dikkat çekici çaydanlığımıza elimi uzatmam, daha yeni demlenen çayın sıcaklığıyla elimin yanmaya başlaması ama benim elimi çekmeyip elim ordayken ağlamaya başlamam ve annemin gelip elimi çekene kadar o şekilde beklemem.

5 parmağım birden su toplamış. hayır gerizekalı değildim sadece güç gösterisi yaptım ağlarım ama dayanırım şeklinde. (3-4 yaşlarındaymışım)
Tuvaletten çıkıp elini yıkadıktan sonra arkama bile bakmadan hızlıca evdeki çoğunluğun yanına koşmam ve tam odanın kapısının önünde durup hiç bişey olmamış gibi içeri girmem. Hep yapardım. Şimdi de o yolu dakikalarca düşünerek katediyorum.
En sevdiğim şey milletin kafasına balkondan bir şeyler atmaktı. Atar atar kaçardım ya da seslenip içeri kaçardım.

Bursaya her gidişimde annemlerle gezerken onlardan 10 adım öne koşup onlar yanıma yürüyene kadar yol kenarında dilenirdim sşcksşcjslxj elimi açar allah rızası için derdim millet gülerdi annemler yanıma geldiklerinde daha da ileriye gidip dilenir gibi yapardım * mallıque

Yine bursada teyzemlerin evinin önüne çıkıp sokaktan sigara paketleri bulup içine bulduğum izmaritleri atardım. Önüme tahta bir kasa koyar o paketleri satmaya çalışırdım sdşaıdşajxlsj

Girdiğimiz avmlerin kapısından gözlerimi kapatıp yürürdüm, kör numarası yapardım * why ??????
Benle konuşmaya çalışan görevlilere de görmüyorum körüm derdim * niye allahım niyeeee sldjsşxns

Deli dülü işler.