Yeni nesildir.
Ulan Pokémon'u eski sananlar var. Eski dediğin, anı dediğin mock & sweet'tir, jumbo Jet Set'tir, susam Sokağı'dır, laserion'dur, clementine'dir. Amk bebeleri büyümüşler de maziyi yad ediyorlar. Srrin lan.
Sokakta oynayan nesli ekran başına toplayan güzel bir çizgi diziydi. O nesil içinde pokemonu izleyipte favori pokemonu olmayan çocuk yoktu. Şimdi bile zevkle izlerim...
Ne pokemonmus lan. Bırakın şu geyiği kurban olam ya. Amac sıcak ortam yaratmak ortak paydalar bulmaksa Baska bi sey olsun yani 2002 dunya kupasina bile razıyım.
Benim hiç dijital tasom olmadı ulan olmadı çok garibanlik çektim. Hırs yapip zengin olucam büssürü taso alicam dedim mi içimden bilmiyorum, ama piyasadan da kalkti öyle bi cocukluk travmam oldu bu da.
eğer ki bunlar büyüyüp şimkdi de buraya biz o nesiliz diye yazabiliyorlarsa bizim tom ve jerry, mickey mouse, esteban, he-man, she-ra izlemiş nesil gayet yolun yarısında demektir.
(bkz: pikachu ağladığında ağlamış efsane nesil).
pikaçuuu diyerek balkondan atlayabilen tek mal nesildir.
o dönemlerde koca kazık olarak bile izlediğim efsane animelerden.
Sözlüklükteki ergenlerin oley işte bu nesle bende dahilim diye sevindikleri ama 10 yaşındaki bebeklerin bile güruha ait olduğunu duyduklarında büyük hayal kırıklığına uğradıkları hededir aynı zamanda.
"ben pikaçuyummmm" deyip aşağı atlayan velet yüzünden yeni yeni küfürler öğrenmiş nesildir.
Dünyanın en efsane ve harika döneminde yetişmiş efsane nesildir.
Aynı zamanda futbol topu ile cam kırma eylemini master derecesinde gerçekleştirmiş nesildir.
aynı zamanda pokemon tasolarını da biriktirmiş nesildir.
bazi gerizekalilarin sanki baslikta efsane yaziyomus gibi atladiklari nesildir.
Tek vuruşta 10 taso kazanan piçe elbet denk gelmiştir.
Üniversite finalleri ile cebelleşen nesildir. Bi skörtılımız, bi balbazarımız olsada hoca dövsek okulda.
içindeki pokemon sevgisini yıllarca muhafaza edebilmiş nesildir. Ormanda bulsam alır iskender yedirmeye götürürüm.
misty'ye aşık olmuş nesildir.roket takımını sevenler şimdinin kötü insanları.
Pikaçu gibi bir hayvanım olmasını çok istiyodum hep.
he-man ve voltran izlemiş nesil karşısında hiç şansı olmayan nesildir.
Cips ile beslenerek, protein yoksunu olan nesildir.
Beyblade izlemis nesil ile mukayese kabul edilemez.
(bkz: eyyy)
aynı zamanda çocuğun tekinin kendini pikaçu sanıp camdan aşağı atmasıyla pokemon'un yasaklandığını düşünmüş nesildir.

halbuki sonradan öğrendik ki şehir efsanesiymiş meğer. pokemon başından beri belli bir bölüm üzerinden anlaşılarak yayınlanmış. son bölümde de charizard ile ash dostluklarını pekiştirmiş, öyle bitmişti pokemon. galiba japonya'da hala devam ediyormuş. yeni yeni pokemonlar çıkmış.
anneyi televizyondan bıktırmış nesildir.
ikide bir "annneeeğ pokamon başlamıştır açsana o kanalı" deyince insan bunalıyor tabi.
taso biriktiren mutlu nesildir. 2 kutu dolusu taso vardı bende, kuzenimle oynardık.